loadin silverstyle.ua

Плетіння Ромб

Ціна
от до
Розмір
Браслет срібний Ромб (Рембо0.50)
Браслет срібний Ромб (35601)
Браслет срібний Ромб (35508)
Браслет срібний Ромб (35503)

Прикрас ніколи не буває багато. Тому наш інтернет-магазин пропонує створити власну колекцію аксесуарів, почавши з найбільш універсальних моделей. Срібний браслет з плетінням ромб виглядає непомітно і дуже вишукано. Він стане відмінним базовим прикрасою на всі випадки життя, і підкреслить вдалий образ.

Особливості браслетів зі срібла з плетінням ромб

Такі ювелірні вироби, представлені в нашому каталозі в широкому асортименті, зроблені з срібла 925 проби. Поетом вони прекрасно переносять багаторазовий контакт з вологою, що не темніють з часом і практично не рвуться.

Дизайн браслетів досить простий. Це ланцюжок невеликої довжини, забезпечена міцною застібкою, що з'єднує вільні кінці.

Як роблять срібні браслети з плетінням ромб?

Одинарний ромб виглядає не так помітно, як подвійний або потрійний. Зате завдяки блискучому металу і елегантному зовнішньому вигляду він прекрасно поєднується з іншими прикрасами.

Ромбовидні ланки однакового розміру з'єднуються послідовно між собою. Залежно від задумки дизайнера вони можуть бути зігнутими або запаяними (останні вважають більш надійними). Всі ланки знаходяться в одній площині, завдяки чому готовий виріб прекрасно охоплює зап'ястя, підкреслюючи його стрункість і витонченість.

Кому підходять браслети з плетінням ромб

Сучасні прикраси з плетінням ромб можна носити як на зап'ясті, так і на щиколотці. Принципи підбору прості:

  • Довжина залежить від обхвату руки, плюс невеликий запас, щоб браслет вільно лежав.
  • Форма і розмір ланок підбираються індивідуально.
  • Чим тонше зап'ясті, тим витонченіше повинен бути браслет, і більш округлими - його ланки.

Браслет зі срібла з плетінням ромб при бажанні можна доповнити кулоном, Шарм або підвісками. Такі аксесуари йдуть абсолютно всім, незалежно від стилю одягу і відтінку шкіри.

Де замовити красиві срібні браслети з плетінням ромб?

Наш інтернет-магазин пропонує придбати фірмові браслети з срібла з плетінням ромб, а також інші ювелірні вироби з привабливим цінами. В каталозі Вас чекає величезний асортимент товарів на будь-який смак.