loadin silverstyle.ua

Плетіння Ромб

Ціна
от до
Браслет срібний Ромб (35601)

Прикрас ніколи не буває багато. Тому наш інтернет-магазин пропонує створити власну колекцію аксесуарів, почавши з найбільш універсальних моделей. Срібний браслет з плетінням ромб виглядає непомітно і дуже вишукано. Він стане відмінним базовим прикрасою на всі випадки життя, і підкреслить вдалий образ.

Особливості браслетів зі срібла з плетінням ромб

Такі ювелірні вироби, представлені в нашому каталозі в широкому асортименті, зроблені з срібла 925 проби. Поетом вони прекрасно переносять багаторазовий контакт з вологою, що не темніють з часом і практично не рвуться.

Дизайн браслетів досить простий. Це ланцюжок невеликої довжини, забезпечена міцною застібкою, що з'єднує вільні кінці.

Як роблять срібні браслети з плетінням ромб?

Одинарний ромб виглядає не так помітно, як подвійний або потрійний. Зате завдяки блискучому металу і елегантному зовнішньому вигляду він прекрасно поєднується з іншими прикрасами.

Ромбовидні ланки однакового розміру з'єднуються послідовно між собою. Залежно від задумки дизайнера вони можуть бути зігнутими або запаяними (останні вважають більш надійними). Всі ланки знаходяться в одній площині, завдяки чому готовий виріб прекрасно охоплює зап'ястя, підкреслюючи його стрункість і витонченість.

Кому підходять браслети з плетінням ромб

Сучасні прикраси з плетінням ромб можна носити як на зап'ясті, так і на щиколотці. Принципи підбору прості:

  • Довжина залежить від обхвату руки, плюс невеликий запас, щоб браслет вільно лежав.
  • Форма і розмір ланок підбираються індивідуально.
  • Чим тонше зап'ясті, тим витонченіше повинен бути браслет, і більш округлими - його ланки.

Браслет зі срібла з плетінням ромб при бажанні можна доповнити кулоном, Шарм або підвісками. Такі аксесуари йдуть абсолютно всім, незалежно від стилю одягу і відтінку шкіри.

Де замовити красиві срібні браслети з плетінням ромб?

Наш інтернет-магазин пропонує придбати фірмові браслети з срібла з плетінням ромб, а також інші ювелірні вироби з привабливим цінами. В каталозі Вас чекає величезний асортимент товарів на будь-який смак.