loadin silverstyle.ua

Плетіння Снейк

Ціна
от до
Розмір
Плетіння

Срібний браслет плетіння змійка, снейк

При виборі прикрас віддаєте перевагу простим формам і вишуканому дизайну? Наш інтернет-магазин рекомендує купити срібні браслети змійка, вільно хвилясті по зап'ястку. Таке оригінальна прикраса на руці має простий дизайн, але навряд чи залишиться непоміченим оточуючими!

Срібні браслети снейк: характерні особливості

На відміну від цільних аксесуарів, браслети з плетінням змійка роблять за особливою технологією. Основою служить відрізок ланцюжка певної довжини, до кінців якої приєднують надійну застібку.

Унікальність такого аксесуара полягає в тому, що здалеку він виглядає як суцільна гнучка стрічка з блискучого срібла. Але при ближчому розгляді виявляється, що срібний браслет з плетінням змійка складається з безлічі ланок химерної форми, з'єднаних один з одним під певним кутом. Він легкий, зручний, має презентабельний зовнішній вигляд, не уступаючи більш дорогим виробам з камінням.

Браслети плетіння снейк зі срібла: як і з чим носити?

Зазвичай браслети типу змійка настільки гарні самі по собі, що не вимагають додаткових підвісок.

Якщо Ви все-таки вирішили носити браслет -змейку з іншими аксесуарами, постарайтеся не перегинати ланцюжок, щоб не пошкодити окремих ланок. Ідеальні поєднання снейк утворює зі шнурками і плоскими кулонами-амулетами.

Срібні браслети змійка: що важливо знати про них?

Основні переваги виробів такі:

  • Трохи опуклі ланки, відшліфовані особливим чином, прекрасно відбивають світло. Тому благородний метал виблискує і переливається, притягаючи до себе увагу.
  • За своєю формою ланки нагадують зміїну луску, а «хижа» тематика завжди залишається в моді.
  • Браслет плоский і гладкий завдяки шліфовці елементів. Тому він не чіпляється за одяг і волосся.

Де придбати срібні браслети снейк?

Великі браслети змійка, з квадратними ланками, виглядають досить лаконічно, і вважаються чоловічими. Жінки вибирають більш вишукані моделі з округлими ланками.

Якщо Ви вирішили придбати срібний браслет снейк собі або в подарунок близькій людині, зробіть вигідне замовлення в нашому інтернет-магазині, і отримаєте знижку на всі наступні покупки сучасних ювелірних виробів. Вас чекають широкий асортимент, висока якість і приємні ціни.