loadin silverstyle.ua

Браслети червона нитка

Ціна
от до
Розмір
Браслет на нитці Зірка (D5035BK1283 R)
Браслет на нитці шамбола Перо  (75147*)

Прагніть чітко слідувати вимогам сучасної моди в підборі аксесуарів? Хочете бути схожими на знаменитостей? Наш інтернет-магазин представляє просте, але оригінальне рішення: червона нитка з сріблом ідеально впишеться в будь-який образ. Прикраса, представлене в каталозі за привабливою ціною, сьогодні із задоволенням носять на зап'ясті чоловіки і жінки. Його можна поєднувати з різноманітними ювелірними виробами з благородних металів.

Що означає червона нитка з сріблом?

Такий браслет раніше носили послідовники Каббали. Аксесуар вважався потужним амулетом, що захищає свого власника від пристріту і псування. Трохи пізніше цікавий звичай пов'язувати червону нитку на зап'ясті перейняли моряки. Вони і привезли цей талісман в Європу.

На Сході браслет на нитки пов'язували малюкам майже відразу ж після народження. Вважалося, що це ідеальний захист від злих сил і символ удачі. В Єрусалимі вірять, що червона нитка на руці передає людині любов праматері всього людства і сприяє здійсненню бажань.

В Індії аналогічні прикраси ( «молі») носять жінки, які відвідують храм. А у нас було прийнято пов'язувати червону вовняну нитку для захисту зв'язок зап'ястя від розтягування. Наші мами і бабусі вірили, що яскрава шерсть володіє відмінними лікувальними властивостями.

Сьогодні червону нитку з підвісками або без них носять скоріше як прикрасу, ніж як талісман. Однак якщо Ви вірите в магію, вона дійсно принесе Вам удачу!

Браслети на нитки: значення символів

Різні символи зі срібла, нанизані на червону нитку, підсилюють властивості браслета. Такий виріб може захищати людину від негативу, оберігати від підступів заздрісників, міняти мислення людини, підказувати правильний шлях у житті.

Форма, дизайн і розмір символів, зроблених з благородного металу, підбираються індивідуально. Це може бути мініатюрна монетка, що допомагає залучити гроші, або загадкові ієрогліфи, значення яких буде відомо тільки Вам.

Основу браслета - червону нитку - сьогодні роблять з міцного шовкового шнура. Вона не перетирається, не вигоряє на сонці, не линяє при частих контактах з водою.

Різновиди браслетів з червоної нитки з сріблом

Виділяють такі види виробів:

  1. Найпопулярніші - нитки з нанизаними на них намистинами або камінням. Просто, стильно, оригінально!
  2. Нитки з срібними підвісками різної форми. Лідерство належить конюшини як символу удачі, і трьом китайські монетки (грошового знаку).
  3. Вплетені в шовкову основу символи. Вважається, що такий шнур не можна самостійно розплітати, інакше Ви ризикуєте втратити удачу.

Сучасні прикраси - браслети на нитки - вважаються міцними і довговічними. Однак якщо Ви втратили підвіску, або розірвалася нитка, від такого аксесуара необхідно терміново позбутися. Він уже відслужив своє, прийнявши енергетичний удар. Замініть його новим прикрасою, вибравши серед широкого асортименту фірмових товарів в нашому каталозі!

Де і як купити срібні браслети на нитки?

Не знаєте, де недорого придбати червону нитку зі сріблом? Зробіть вигідне замовлення в нашому інтернет-магазині, отримавши гарантію якості на обрану продукцію і знижку на всі наступні покупки!