loadin silverstyle.ua

Плетіння Подвійний Ромб

Ціна
от до
Розмір
Плетіння
Браслет срібний Ромб (35602)

Срібний браслет плетіння подвійний ромб

Не знаєте, за допомогою яких аксесуарів можна оживити звичний образ? Наш інтернет-магазин рекомендує зупинитися на класиці, перевіреної часом і модою. Наприклад, купити за привабливою ціною оригінальний браслет з плетінням подвійний ромб, представлений в широкому асортименті в нашому каталозі. Така прикраса виглядає стильно, витончено, презентабельно, не уступаючи по красі масивним цільним виробам. При бажанні його можна носити не тільки на зап'ясті, а й на щиколотці.

Що являє собою срібний браслет з плетінням «подвійний ромб»?

За своїм дизайном ювелірний виріб досить просте. Це ланцюжок певної довжини, де всі ланки мають форму ромба. Вони можуть з'єднуватися між собою декількома способами, утворюючи цікаві поєднання:

  • Подвійні ланки округлої форми нагадують здалеку вишукану квіткову композицію.
  • Перевернуті квадрати, з'єднані попарно, надають прикрасі додатковий обсяг.
  • Витягнуті ланки виглядають непомітно, але елегантно. Це ідеальний вибір для браслета на кожен день!

Аксесуари роблять зі срібла 925 проби, які не темніє із часом. Тип застібки може бути різним, але найзручнішим визнаний мініатюрний карабін.

Плетіння браслета подвійний ромб: відмінні риси

Ланцюжок подвійний ромб, використовувану в якості основи для браслета, роблять машинним способом за особливою технологією. Після складання заготовку пресують, надаючи металу певну форму, акуратно надрізають зовнішні ланки (для краси), а потім шліфують виріб. Алмазна огранювання надає додатковий блиск прикраси.

Плетіння подвійний ромб відноситься до числа міцних і надійних. Навіть якщо Ви пошкодите одна ланка, конструкція залишиться цілою і неушкодженою. А пошкоджені елементи можна легко замінити.

З чим поєднувати браслети плетіння подвійний ромб?

Сучасний браслет з плетінням подвійний ромб можна носити сам по собі, або поєднувати з будь-якими іншими прикрасами на Ваш смак. Він прекрасно витримає одну або кілька підвісок, амулетів, намистин.

Крім того, прикраса відмінно виглядає в парі з витонченими наручними годинниками, а також з популярними нитяними і шкіряними аксесуарами.

Де замовити срібний браслет з плетінням подвійний ромб?

Якщо Ви хочете вибрати собі або близькій людині гідний подарунок, замовте браслет зі срібла з плетінням подвійний ромб в нашому інтернет-магазині на вигідних умовах. Даруємо хорошу знижку на всі наступні покупки ювелірних виробів!