loadin silverstyle.ua

Плетіння Гурмет

Ціна
от до
Розмір
Ланцюжок срібний Гурмет (DCATE0170 R)
Ланцюжок срібний Гурмет (DCATE0168 R)
Ланцюжок срібний Гурмет (90101108043р)
Ланцюжок срібний Гурмет (90101108041р)
Ланцюжок срібний Гурмет (90101106041р)
Ланцюжок срібний Гурмет (90101104041р)
Ланцюжок срібний Гурмет (90101103041р)
Ланцюжок срібний Гурмет (13527)
Ланцюжок Срібний Гурмет (13525)

Плетіння гурмет (Срібні ланцюжки з плетінням гурмета)

Вважаєте за краще мати прикраси з простими, але витонченими формами, і дарувати аналогічні вироби в якості подарунка? Їх універсальність полягає в тому, що вони знаходяться поза модою і часом. Такі ювелірні вироби будуть доречні завжди і всюди. Наш інтернет-магазин рекомендує срібні ланцюжки з плетінням гурмета, представлені в широкому асортименті в каталозі.

Ціна виробу залежить від складності роботи і ваги, а також від наявності додаткових декоративних елементів (підвісок). Замовте ланцюжок гурмета за привабливою вартістю для себе або близької людини, і отримаєте знижку на всі наступні покупки!

Характерні особливості плетіння гурмета

До числа популярних категорій плетіння ланцюжків відноситься панцирное. Воно дійшло до нас з давніх часів, і своєю назвою зобов'язане панциру, або кольчузі, що захищала тіло воїна ран, нанесених холодною зброєю противника.

Сучасні ланцюжка з плетінням гурмета здалеку нагадують панцирну луску. Їх легко впізнати за такими особливостями:

  • Ідеально підігнаним, однаковим ланкам ромбовидної форми.
  • Округлої формі і вивіреним розміру кожної ланки.
  • Надійному з'єднанню окремих елементів ланцюжка в єдине ціле.

Такі аксесуари зі срібла на шию вважають зручними і надійними. Вони не перекручуються і відмінно тримають підвісні аксесуари (медальйони, кулони, хрестики). Прекрасним доповненням прикрас зі срібла служать міцні застібки-карабіни.

Кому підходить плетіння гурмета?

Спочатку ланцюжка, сплетені за типом гурмета, носили чоловіки. Однак сьогодні вони по праву визнані універсальними. Залежно від щільності, довжини ювелірного виробу і його ваги розрізняють чоловічі, жіночі і навіть дитячі (короткі) ланцюжка. Їх відрізняє акуратний зовнішній вигляд. Вироби можна носити як поверх одягу, так і під нею.

З чим поєднується ланцюжок гурмета?

Плетіння ланцюжка гурмета ідеально поєднується з різноманітними кулонами і підвісками, включаючи ексклюзивні дизайнерські варіанти ювелірних прикрас. Воно виглядає витончено і елегантно, що не затьмарюючи собою всієї краси підвісу. А також однаково добре поєднується з повсякденного, ошатного одягом і вишуканими вечірніми туалетами.

Товста ланцюжок гурмета в поєднанні з відповідним кулоном, прикрашеним дорогоцінними каменями, привертає до себе увагу оточуючих, і виглядає на шиї не гірше кольє.

Різновиди срібних ланцюжків з плетінням гурмета

Залежно від конфігурації ланок плетіння ланцюжків гурмета має кілька підвидів:

  • Паралельна (подвійна) - в якості ланок використовують подвійну срібну дріт.
  • Кордіна - кожній ланці заздалегідь надають форму серця, а потім збирають в ланцюг. У підсумку виходить оригінальне жіноча прикраса.
  • Рада - ланки витягають поздовжньо.
  • Допіа -звенья дублюються, утворюючи неймовірно міцне з'єднання.

Знайдіть свою срібний ланцюжок гурмета в нашому каталозі і замовте її за привабливою вартості з гарантією якості!