loadin silverstyle.ua

Плетіння Ромб

Ціна
от до
Розмір
Плетіння

Плетіння ромб (Срібні ланцюжки з плетінням подвійний ромб)

Високо цінуєте поєднання в ювелірних виробах поєднання краси, простоти і практичності? Наш інтернет-магазин завжди знайде, чим порадувати постійних і нових покупців! Пропонуємо придбати дивовижні срібні ланцюжки з плетінням ромб, представлені за доступними цінами в широкому асортименті в каталозі. Такі прикраси привертають до себе увагу оригінальною формою і багатим зовнішнім виглядом.

Характерні риси ланцюжків з плетінням ромб

Ромб - це підвид популярного панцерного плетіння. На відміну від класичних овальних, тут використовують нестандартні ромбовидні ланки, поєднуючи їх в єдине ціле. Завдяки цьому отримують об'ємний, міцний і досить цікавий аксесуар на шию.

Відмінні риси плетіння ромб такі:

  • Всі ланки мають у своєму розпорядженні в одній площині. За рахунок цього ланцюжок знаходить високу надійність, не перекручується на тілі.
  • Універсальність виробів полягає в тому, що вони однаково добре підходять чоловікам і жінкам, незалежно від віку та професії. Ланцюжок середньої довжини можна придбати для дитини чи підлітка.
  • Практичність. Ланцюжки ромб, зроблені з срібла, можна використовувати як самостійне прикраса, або доповнювати різноманітними підвісками, кулонами.

Різновиди плетіння ромб

Експерти виділяють кілька видів плетіння ромб. Найпоширенішими є:

  • Одинарний - привертає до себе увагу лаконічністю і завершеним видом. Користується підвищеною популярністю серед чоловіків.
  • Подвійний володіє підвищеною надійністю. Його часто вибирають жінки (собі, дитині або на подарунок). Здалеку щільна ланцюг виглядає як плоска срібна стрічка, яка переливається в променях світла. У поєднанні з підвіскою або кулоном здатна замінити класичне кольє.
  • Потрійний - може поєднувати в собі кілька сортів срібла.

З чим носять ланцюжок ромб?

Срібні прикраси з плетінням ромб прекрасно поєднуються з будь-якими нарядами. Це відмінний аксесуар на кожен день. Просто замінивши простеньку підвіску на більш велику і оригінальну, ви перетворите її в вишукану прикрасу для урочистого вечора. Тип застібки підбирають індивідуально: зазвичай це карабін з пружинним механізмом або мініатюрний гвинт.

Вартість ланцюжка ромб залежить від її довжини, складності виконання роботи, ваги і дизайну. В каталозі Ви знайдете як універсальні прикраси, так і дорогі ексклюзивні варіанти для виходів у світ, ні в чому не поступаються зарубіжним ювелірним виробам.

Як придбати срібний ланцюжок з плетінням ромб?

Хочете вигідно купити срібний ланцюжок на шию? Знайдіть прямо зараз відповідний тип з плетінням ромб, вибравши його по фото або основними параметрами (довжині, вазі і т.п.). Оформіть своє перше замовлення, і отримаєте знижку на всі наступні покупки в нашому інтернет-магазині!