loadin silverstyle.ua

Плетіння Сінгапур

Ціна
от до
Розмір
Ланцюжок срібний Сінгапур (DCATE0727 R)
Ланцюжок срібний Сінгапур (90127204051р)
Ланцюжок срібний Сінгапур (10008)

Плетіння Сінгапур (Ланцюжки з плетінням Сінгапур)

Проявляєте оригінальність в підборі аксесуарів собі або близьким людям? Спеціально для Вас наш інтернет-магазин підготував спеціальну пропозицію: дивовижні срібні ланцюжки з плетінням Сінгапур, представлені за привабливими цінами в каталозі. Прості на перший погляд, такі ювелірні вироби вражають тонкою роботою і багатим зовнішнім виглядом при близькому розгляді.

Відмінні риси плетіння Сінгапур

Плетіння Singapur вражає своєю неординарністю. Воно зобов'язане своєю назвою однойменного морського порту, і відрізняється підвищеною міцністю. Спочатку такі ланцюжки робили для моряків, які підвішували на них талісмани і амулети, оберігають їх в довгому плаванні.

Сьогодні ланцюжка Сінгапур, зроблені з срібла, із задоволенням носять чоловіки і жінки різного віку. При бажанні Ви зможете підібрати на нашому сайті підходяще по довжині виріб для дитини.

Характерними особливостями виробів з плетінням Сінгапур виступають:

  • Яскравий блиск, що привертає увагу оточуючих. Незважаючи на те, що всі ланки однакового розміру, і розташовуються в єдиній площині, вони переливаються в променях світла. Секрет такого ефекту полягає в особливій (алмазної) огранювання срібного дроту.
  • Підвищена міцність. Забезпечується завдяки надійному з'єднанню і щільному розташуванню ланок щодо один одного. У підсумку виходить кручена ланцюг, яку практично неможливо розірвати руками.
  • Багатий вибір форм. При виготовленні високоякісних срібних прикрас ювеліри грають з кроком витків, за рахунок чого вдається створити оригінальні і різноманітні вироби на будь-який смак.

Різновиди ланцюжків з плетінням Сінгапур

Тонкі ланцюжки Сінгапур прекрасно доповнюють романтичний образ. Вони підійдуть крихким жінкам і молодим дівчатам. Аксесуари середньої щільності та довжини універсальні. Їх можна носити прямо на тілі, або доповнити невеликим кулоном (підвіскою) будь-якої форми.

Щільні, масивні ланцюжки Сінгапур послужать яскравим оригінальним прикрасою для тих, хто прагне привернути увагу оточуючих, підкреслити ефектну зовнішність або створити яскравий імідж.

Кому підходять срібні ланцюжки Сінгапур

Кручені ланцюжки з плетінням Singapur ідеально поєднуються зі звичайною повсякденним одягом і святковими нарядами. Така прикраса однаково добре виглядає як в парі з відкритим топом, так і з діловою білосніжною блузкою. Чоловіки можуть носити ланцюжок Сінгапур на відкритій шиї або поверх джемпера.

Де і як придбати ланцюжки з плетінням Сінгапур?

Вартість ланцюжків з плетінням Сінгапур залежить від тонкості виконання роботи, дизайну, довжини і ваги ювелірного виробу. В каталозі Ви знайдете як недорогі прикраси, так і ексклюзивні варіанти для урочистого випадку. Пропонуємо відразу ж підібрати до такому ланцюжку розкішний кулон з одним або декількома дорогоцінними каменями, і носити їх в парі замість кольє.

Замовте на нашому сайті срібний ланцюжок Сінгапур відповідного формату, і отримаєте знижку на придбання інших аксесуарів.