loadin silverstyle.ua

Плетіння Снейк

Ціна
от до
Розмір
Плетіння
Ланцюжок срібний Снейк (DCATE0806 R)
Ланцюжок срібний Снейк (DCATE0802 R)
Ланцюжок срібний Снейк (DCATE0444 R)
Ланцюжок срібний Снейк (DCATE0441 R)
Ланцюжок срібний Снейк (DCATE0798 R)
Ланцюжок срібний Снейк (9013110403р)
Ланцюжок срібний Снейк (90131104034р)
Ланцюжок срібний Снейк (90131104033р)
Ланцюжок срібний Снейк (9013110303р)
Ланцюжок срібний Снейк (90131103034р)

Срібні ланцюжки плетіння змія

Наш інтернет-магазин рекомендує вибрати срібні ланцюжки з плетінням Снейк, представлені за привабливими цінами в каталозі. Ви знайдете безліч чоловічих і жіночих моделей на будь-який смак, а також стильні і недорогі ювелірні вироби для дітей і розкішні варіанти на подарунок.

Характерні відмінності плетіння Снейк

Свою назву плетіння Снейк запозичило з англійської мови (перекладається як «змія»). І правда, здалеку щільна ланцюжок з мініатюрним, майже невиразні відстанню між ланками нагадує зміїну шкуру, засіяну мікроскопічними лусочками, і так же переливається в променях світла.

Прикраси з плетінням Снейк не потребують будь-яких додатках. Вони розкішно виглядають самі по собі. Це ідеальний вибір для подарунка чоловікові.

Конструктивно ланцюжок Снейк складається з безлічі ланок округлої форми. Вони щільно прилягають один до одного, утворюючи міцну щільний ланцюг. Завдяки філігранної шліфовці аксесуар ідеально гладкий, не перекручується, що не чіпляється за одяг або волосся. Однак носити його слід з обережністю, оскільки при недбалому поводженні зростає ризик перегнути або пошкодити окремі ланки.

Різновиди ланцюжків Снейк

Розрізняють декілька видів плетіння Снейк, в залежності від складності роботи і типу з'єднання ланок:

  1. Класична «змійка» має невелику товщину, і визнана універсальною. Однаково добре підходить чоловік, жінкам і дітям. Її можна доповнити невеликою плоскою підвіскою, стиль якої гармонує з ланцюгом, або кулоном.
  2. Квадратний снейк виглядає сміливо і незвично. Його рекомендують носити власникам масивного торсу і щільною шиї, щоб зберегти візуальний баланс.
  3. У традиційному СНЕЙК ланки з'єднані під певним кутом. Варто злегка зачепити такий ланцюжок, як вона «оживає».

Кому підходить срібний ланцюжок з плетінням Снейк?

Правильно підібрана по типу, вазі і довжині, ланцюжок Снейк зі срібла 325 проби здатна замінити собою класичне кольє, прикрашене дорогоцінним камінням та вставками. Вона однозначно приверне до себе увагу оточуючих, і допоможе продемонструвати хороший смак.

Зазвичай така прикраса надягають прямо на тіло, або носять поверх одягу, позбавленої рюшів, воланів і інших об'ємних елементів.

Одягаючи Снейк, пам'ятайте, що він виглядає досить багато, і не потерпить безлічі «сусідів» (інших ланцюжків, шнурів з талісманами і т.п.). Такі ланцюжки зазвичай доповнюють надійними застібками-карабінами.

Де придбати ланцюжок зі срібла з плетінням Снейк?

Не знаєте, чим доповнити яскравий образ? Виберіть срібний ланцюжок Снейк в нашому інтернет-магазині за привабливою вартості, і отримаєте знижку на всі наступні покупки ювелірних прикрас. Ви знайдете безліч варіантів на всі випадки життя, від простих повсякденних до вишуканих фантазійних.