loadin silverstyle.ua

Плетіння Спіга

Ціна
от до
Розмір
Ланцюжок срібний Спіга (DCATE1058 R)
Ланцюжок срібний Спіга (DCATE1055 R)
Ланцюжок срібний Спіга (901073030р)
Ланцюжок срібний Спіга (10305)
Ланцюжок срібний Спіга (10301)

Плетіння Спіга (Ланцюжки з плетінням Спіга)

Використання незвичайного плетіння підвищує цінність ювелірного виробу, а також надає йому оригінальний зовнішній вигляд. Хочете придбати таку прикрасу собі або близькій людині? Наш інтернет-магазин рекомендує замовити срібні ланцюжки з плетінням Спіга, які по праву входять в топовий список моногамних прикрас. Такі ланцюжки ідеально підходять тим, хто не любить носити кулони і підвіски, вважаючи за краще робити ставку на масивність вироби і ефектний візерунок ланок.

Пропонуємо підібрати відповідний аксесуар в нашому каталозі і придбати його за привабливою ціною, заодно отримавши знижку на всі наступні покупки. Для зручності скористайтеся системою фільтрів.

Характерні риси плетіння Спіга

Spiga - різновид популярного панцерного плетіння. На перший погляд, воно має чимало спільного з популярним серед жінок і чоловіків «колоском». Але є деякі характерні відмінності:

  • Ланки, що розташовуються в єдиній площині, щільно прилягають один до одного. За рахунок цього зібрана ланцюг здалеку виглядає як цілісна срібна стрічка. Вона красиво переливається в променях світла, і дає блиск при найменшому русі.
  • Показна об'ємність не позначається на комфорті при повсякденному носінні. Завдяки особливій технології виготовлення навіть велика ланцюжок Спіга на практиці легка і зручна.
  • Універсальність. Такі срібні вироби підходять усім, незалежно від пропорцій тіла, кольору шкіри і віку. Моделі, які мають невелику товщину, відмінно виглядають на дитині.
  • Разностороннее застосування. Ланцюжки з плетінням Спіга сьогодні можна носити не тільки на шиї, але і на зап'ясті, використовуючи замість браслета.
  • •Оригінальна фактура. При ближчому розгляді ланцюжок нагадує цікаво сплетений плоский джгут.

Кому підходять срібні ланцюжки з плетінням Спіга?

Ланцюжки Спіга сьогодні носять як чоловіки, так і жінки. Такий аксесуар стильно виглядає як з повсякденним, так і з ошатною одягом. Він моментально привертає до себе увагу оточуючих, і має підвищену міцність. Такі ланцюжки зазвичай доповнені міцними карабінами або гвинтовими застібками. Навіть якщо Ви випадково зачепите прикраса, воно залишиться цілим і неушкодженим.

Вдалим доповненням до ланцюжків Спіга стануть ефектні великі кулони. Це може бути фігурка зодіакального знака, масивний кручений хрестик або інша вишукана підвіска, обрана з нашого каталогу. Підвісивши на ланцюжок камею, Ви своїми руками створите стильне кольє, яке не поступається готовому, і не має аналогів.

Різновиди ланцюжків Спіга

Тонкі і середні по товщині ланцюжка з плетінням Спіга відмінно підходять юним дівчатам і жінкам. Такі прикраси чудово виглядають поверх суворої однотонної одягу (водолазки, що облягає джемпера). Масивні вироби рекомендовані чоловікам - власникам масивної шиї і потужного торса. Аксесуари зі срібла візуально врівноважують зовнішність, а в окремих випадках - виступають показником високого соціального статусу.

Де і як замовити срібний ланцюжок Спіга?

Хочете купити якісні ювелірні вироби з незвичайним дизайном з чистого срібла? Зробіть перше замовлення на ланцюжок з плетінням Спіга в нашому інтернет-магазині, і робіть подальші покупки з хорошою знижкою!