loadin silverstyle.ua

Плетіння Спіга

Ціна
от до
Розмір
Ланцюжок срібний Спіга (DCATE1058 R)
Ланцюжок срібний Спіга (DCATE1055 R)
Ланцюжок срібний Спіга (901073030р)

Плетіння Спіга (Ланцюжки з плетінням Спіга)

Використання незвичайного плетіння підвищує цінність ювелірного виробу, а також надає йому оригінальний зовнішній вигляд. Хочете придбати таку прикрасу собі або близькій людині? Наш інтернет-магазин рекомендує замовити срібні ланцюжки з плетінням Спіга, які по праву входять в топовий список моногамних прикрас. Такі ланцюжки ідеально підходять тим, хто не любить носити кулони і підвіски, вважаючи за краще робити ставку на масивність вироби і ефектний візерунок ланок.

Пропонуємо підібрати відповідний аксесуар в нашому каталозі і придбати його за привабливою ціною, заодно отримавши знижку на всі наступні покупки. Для зручності скористайтеся системою фільтрів.

Характерні риси плетіння Спіга

Spiga - різновид популярного панцерного плетіння. На перший погляд, воно має чимало спільного з популярним серед жінок і чоловіків «колоском». Але є деякі характерні відмінності:

  • Ланки, що розташовуються в єдиній площині, щільно прилягають один до одного. За рахунок цього зібрана ланцюг здалеку виглядає як цілісна срібна стрічка. Вона красиво переливається в променях світла, і дає блиск при найменшому русі.
  • Показна об'ємність не позначається на комфорті при повсякденному носінні. Завдяки особливій технології виготовлення навіть велика ланцюжок Спіга на практиці легка і зручна.
  • Універсальність. Такі срібні вироби підходять усім, незалежно від пропорцій тіла, кольору шкіри і віку. Моделі, які мають невелику товщину, відмінно виглядають на дитині.
  • Разностороннее застосування. Ланцюжки з плетінням Спіга сьогодні можна носити не тільки на шиї, але і на зап'ясті, використовуючи замість браслета.
  • •Оригінальна фактура. При ближчому розгляді ланцюжок нагадує цікаво сплетений плоский джгут.

Кому підходять срібні ланцюжки з плетінням Спіга?

Ланцюжки Спіга сьогодні носять як чоловіки, так і жінки. Такий аксесуар стильно виглядає як з повсякденним, так і з ошатною одягом. Він моментально привертає до себе увагу оточуючих, і має підвищену міцність. Такі ланцюжки зазвичай доповнені міцними карабінами або гвинтовими застібками. Навіть якщо Ви випадково зачепите прикраса, воно залишиться цілим і неушкодженим.

Вдалим доповненням до ланцюжків Спіга стануть ефектні великі кулони. Це може бути фігурка зодіакального знака, масивний кручений хрестик або інша вишукана підвіска, обрана з нашого каталогу. Підвісивши на ланцюжок камею, Ви своїми руками створите стильне кольє, яке не поступається готовому, і не має аналогів.

Різновиди ланцюжків Спіга

Тонкі і середні по товщині ланцюжка з плетінням Спіга відмінно підходять юним дівчатам і жінкам. Такі прикраси чудово виглядають поверх суворої однотонної одягу (водолазки, що облягає джемпера). Масивні вироби рекомендовані чоловікам - власникам масивної шиї і потужного торса. Аксесуари зі срібла візуально врівноважують зовнішність, а в окремих випадках - виступають показником високого соціального статусу.

Де і як замовити срібний ланцюжок Спіга?

Хочете купити якісні ювелірні вироби з незвичайним дизайном з чистого срібла? Зробіть перше замовлення на ланцюжок з плетінням Спіга в нашому інтернет-магазині, і робіть подальші покупки з хорошою знижкою!