loadin silverstyle.ua

Вставка Каучук

Ціна
от до

У даній категорії немає товарів.

Срібні ланцюжки з вставкою каучук

Хочете придбати стильні і одночасно практичні прикраси, які ідеально підходять на кожен день? Наш інтернет-магазин рекомендує купити оригінальну продукцію, де скомбіновані срібло і каучук. Такі аксесуари прекрасно поєднуються з будь-яким одягом, і йдуть всім без винятку, незалежно від статі, віку і зовнішності.

Срібні вироби 925 проби з каучуком чудово підійдуть як подарунок близькій людині, а також дуже сподобаються молоді та підліткам.

Срібло та каучук: що потрібно знати про виробах

Фірмові срібні вироби з каучуком роблять в ювелірних майстерень, використовуючи сучасний технології. Їх відрізняє висока якість і унікальний дизайн. Особливість таких прикрас полягає в тому, що каучукові вставки підвищують міцність і надійність продукції.

Каучук - матеріал природного походження, зроблений на основі латексу. Він досить міцний, і в той же час гнучкий і еластичний, довгий час зберігає акуратний зовнішній вигляд. Він не накопичує електростатичний заряд, і абсолютно безпечний для здоров'я. Не дивно, що в ювелірній галузі сьогодні стали широко використовувати каучукові вставки при виготовленні строгих і елегантних виробів.

Асортимент срібних виробів з каучуком

У нашому каталозі Ви зможете знайти величезний перелік товарів зі вставками з каучуку на всі випадки життя:

  • Величезною популярністю користується каучуковий шнурок з сріблом. Його носять на шиї в поєднанні з різними підвісками, ланцюжками і кулонами. Шнурок НЕ перетирається при довго носінні, має зручну застібку-карабін, і здатний замінити собою ланцюжок для улюбленого прикраси.
  • На другому місці по затребуваності стоять браслети з каучуком, які досить практичні і оригінальні.

Крім того, каучук робить вартість прикрас доступною всім бажаючим. Однак якщо Ви хочете, щоб прикраса прослужило довго, постарайтеся обмежити контакт каучукового шнурка з водою.

Де придбати міцний каучуковий шнурок з сріблом?

Не знаєте, де придбати надійні вироби зі срібла та каучуку? Виберіть їх по фото або опису з каталогу нашого магазину, та оформіть замовлення прямо зараз!

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sribni00/silverstyle.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl on line 293