loadin silverstyle.ua

Ложки

Ціна
от до
Розмір
Серебро Ложка (2203004000)
Серебро Ложка (2203004000)

2 810 грн-40% 1 686 грн

Ложка срібна з чорнінням (2202803100)
Ложка срібна з емаллю (2302850000а)
Ложка срібна з емаллю (2302849000а)
Ложка срібна з емаллю (2302849000)
Ложка срібна з емаллю (2302803000а)
Ложка срібна (2202857000)
Ложка срібна (2202857000)

2 582 грн-40% 1 549 грн

Срібні ложки

Хочете придбати цінний і корисний подарунок хрещеника? Або просто підбираєте оригінальні аксесуари для будинку? Наш інтернет-магазин пропонує купити срібну ложку за привабливою вартістю. Такий аксесуар можна використовувати як за прямим призначенням (для прийняття їжі та подачі напоїв), так і в якості стильного декору.

Що являє собою срібна ложка?

За зовнішнім виглядом срібна ложка має багато спільного з класичною чайною ложечкою. У неї є:

  • Ручка з невеликим потовщенням, щоб зручно було тримати в руці.
  • Ніжка певної форми і довжини.
  • Основна частина (черпачок), різна за обсягом і глибиною.

За старих часів в знатних родинах практично всі предмети побуту, включаючи посуд і столові прилади, були зроблені з срібла. Вважалося, що благородний метал допомагає знезаражувати воду і їжу, рятуючи людей від отруєння і зараження. У міру свого розвитку суспільство змінювало моду і звички, однак традиція використовувати срібло в повсякденному житті залишилася.

Сьогодні найпопулярнішою є дитяча срібна ложка. Вона може бути різною за вартістю, вагою, декоративного оформлення і формі. Зазвичай її набувають в подарунок малюкові хресні або рідні на перший день народження, або купують спеціально срібну ложку на перший зуб.

Як підібрати і купити срібну ложку

Не знаєте, як підібрати ложечку зі срібла 925 проби? Ось кілька корисних порад:

  • Визначте, якою буде сфера використання приладу. Ви збираєтеся давати її дитині постійно, щоб він самостійно навчався є, або віддаєте перевагу тримати в серванті як прикраса?
  • Продумайте, якою має бути оптимальна довжина і форма ручки. Зазвичай такі параметри підбирають індивідуально, залежно від розмірів руки.
  • Який тип металу більше підходить? Чисте срібло чудово виглядає, але з часом тьмяніє, і вимагає постійної чистки. Родирование допоможе зберегти метал в незмінному пишноті.
  • Занадто масивні ложки діткам не підійдуть. Вони занадто важкі і незручні в зверненні. Чим менше вік дитини, тим миниатюрнее і легше повинен бути столовий прилад.
  • Ложки для чашок підбираються по довжині ніжки. В ідеалі рукоять повинна трохи виходити за верх чайної чашки, щоб було зручно розмішувати напої.

Форма черпачка також має значення. Мініатюрна, майже плоска ложка підходить для прийняття їжі та оригінальною подачі десертів. Увігнута ложка призначена для рідкої їжі (супи, пюре, каші) і розмішування напоїв.

Ложечка зі срібла як цінний подарунок на хрестини

Якщо Ви хочете підібрати дитині корисний і одночасно пам'ятний презент з нагоди хрестин, зверніть особливу увагу на дизайн. З такої нагоди варто вибрати більш вишукану срібну ложку, декоровану написом, вензелями і іншою символікою.

Ложку з срібла можна дарувати хрещеника або хрещениці як поодинці, так і в парі з срібним хрестиком. Підібрати все ювелірні вироби можна по фото чи опису, вивчивши наш каталог.

Де знайти гарну срібну ложку для дитини?

Якщо Ви шукаєте оригінальну ложку зі срібла малюкові, запрошуємо зробити вигідну покупку в нашому інтернет-магазині. Вас очікують величезний асортимент товарів на будь-який смак, приємні ціни, а також знижка на всі наступні покупки ювелірних виробів нашого бренду.