loadin silverstyle.ua

Гарантії

SILVER STYLE  гарантує високий рівень якості всіх своїх виробів і надає 1 рік гарантійного обслуговування на срібні прикраси. Вибрати і купити якісні срібні прикраси з наданням гарантії на 1 рік. Виробник гарантує відповідність ювелірних виробів вимогам ДСТУ 3527-97 «Вироби золотарські з коштовних матеріалів» і надає додаткове безкоштовне сервісне обслуговування на наступних умовах:

Найменування
Гарантійний строк з дня продажу
Термін безкоштовного сервісного обслуговування
Ювелірні вироби з дорогоцінними каменями, шарнірні з'єднання браслетів і сережок
12 місяців
+12 місяців
Решта ювелірні вироби
12 місяців
+12 місяців

1. Безкоштовне сервісне обслуговування включає в себе усунення прихованих дефектів, що виникли з вини виробника.

2. Для виконання гарантійного ремонту / заміни або безкоштовного сервісного обслуговування клієнт потрібен мати при собі:

- товарний чек з позначкою про дату продажу;

- гарантійний талон / талон на сервісне обслуговування;

- документ, що засвідчує особу.

3. Дія положення не поширюється на ремінці від годинника, на вироби, які мають механічні пошкодження, сліди взаємодії з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки.

4. Рекомендації по експлуатації: уникати взаємодії вироби з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки, зберігати окремо від інших виробів, не носити при перенесенні важких предметів і твердих предметів, занять спортом для під уникнути потертостей, подряпин і розривів вироби.

5. У разі виявлення прихованих дефектів клієнт має право звернутися в магазин в якому був придбаний продукт або безпосередньо до виробника.