loadin silverstyle.ua

Каблучки фантазія

Ціна
от до
Розмір
Для кого
Тематика

Фантазійні каблучки у сріблі - відображення ваших фантазій

Срібні кільця довгі роки конкурують з золотом за право прикрашати жіночі пальці і успішно найчастіше цю боротьбу виграють. Срібло вибирають за чистий блиск, прийнятну вартість і різноманітність дизайну. У сріблі дизайнери втілюють часто набагато більше цікавих задумок, ніж в традиційному золоті. Переконатися в цьому дозволяють срібні кільця фантазія в інтернет-магазині SILVER STYLE.

Різноманітність декору

У розділі магазина «Кільця фантазія» кожна прихильниця срібла знайде своє ідеальне кільце. Тут представлені варіації класичні і модерні:

  • тонкі обідки з мінімумом каменів або зовсім без них;
  • об'ємні кільця з розсипом фіанітів;
  • широкі моделі, виконані зі смужок срібла в різних переплетеннях;
  • товари з геометричними фігурами;
  • різноманітні варіації з коронами, сердечками і іншим традиційним для цього аксесуара декором.

Кільця з цього розділу добре комбінуються між собою. Доступні ціни дозволяють купити кілька різних варіантів для повсякденного носіння і на торжество. Крім того, всі представлені тут товари - відмінний варіант для подарунка практично з будь-якого приводу - від дня народження до свята всіх закоханих.

Чому срібло?

Магазин SILVER STYLE пропонує кільця фантазія Україна і Європа виробництва, від кращих і надійних ювелірів - все вироби проходять строгий відбір і контроль якості. Ці прикраси дійсно принесуть радість своєї власниці і порадують в будь-якій ситуації:

  1. Тонке кільце з декількома камінчиками або без них - ідеальний варіант для офісних буднів, простий і невичурний.
  2. Створити розкішний спосіб на торжество допоможуть широкі варіанти з густою розсипом блискучих каменів.
  3. Багатошарові товари зі складним плетінням підкреслять вашу індивідуальність на вечірці або побаченні.
  4. Варіації з геометричними візерунками, продовгуватими елементами дизайну візуально подовжать пальці в будь-якій ситуації і додадуть рукам витонченості в будь-якій ситуації, не прив'язаної до конкретного приводу.

Якщо ви хочете срібні кільця фантазія купити, вибирайте на сайті SILVER STYLE свій розмір і робіть замовлення. Прикраса приїде у ваше місто протягом 1-2 днів, і вам ще довго не захочеться знімати красиву каблучку зі свого пальця. Фантазійні каблучки настільки гарні самі по собі, що часто не вимагаю додаткових прикрас для створення вашого закінченого образу.

Часті питання про Каблучки фантазія