loadin silverstyle.ua

Каблучки фантазія

Ціна
от до
Розмір
Для кого
Тематика
Серебро Перстень (КВ2565)
Серебро Перстень (КВ2565)

2 475 грн-40% 1 485 грн

Фантазійні каблучки у сріблі - відображення ваших фантазій

Срібні кільця довгі роки конкурують з золотом за право прикрашати жіночі пальці і успішно найчастіше цю боротьбу виграють. Срібло вибирають за чистий блиск, прийнятну вартість і різноманітність дизайну. У сріблі дизайнери втілюють часто набагато більше цікавих задумок, ніж в традиційному золоті. Переконатися в цьому дозволяють срібні кільця фантазія в інтернет-магазині SILVER STYLE.

Різноманітність декору

У розділі магазина «Кільця фантазія» кожна прихильниця срібла знайде своє ідеальне кільце. Тут представлені варіації класичні і модерні:

  • тонкі обідки з мінімумом каменів або зовсім без них;
  • об'ємні кільця з розсипом фіанітів;
  • широкі моделі, виконані зі смужок срібла в різних переплетеннях;
  • товари з геометричними фігурами;
  • різноманітні варіації з коронами, сердечками і іншим традиційним для цього аксесуара декором.

Кільця з цього розділу добре комбінуються між собою. Доступні ціни дозволяють купити кілька різних варіантів для повсякденного носіння і на торжество. Крім того, всі представлені тут товари - відмінний варіант для подарунка практично з будь-якого приводу - від дня народження до свята всіх закоханих.

Чому срібло?

Магазин SILVER STYLE пропонує кільця фантазія Україна і Європа виробництва, від кращих і надійних ювелірів - все вироби проходять строгий відбір і контроль якості. Ці прикраси дійсно принесуть радість своєї власниці і порадують в будь-якій ситуації:

  1. Тонке кільце з декількома камінчиками або без них - ідеальний варіант для офісних буднів, простий і невичурний.
  2. Створити розкішний спосіб на торжество допоможуть широкі варіанти з густою розсипом блискучих каменів.
  3. Багатошарові товари зі складним плетінням підкреслять вашу індивідуальність на вечірці або побаченні.
  4. Варіації з геометричними візерунками, продовгуватими елементами дизайну візуально подовжать пальці в будь-якій ситуації і додадуть рукам витонченості в будь-якій ситуації, не прив'язаної до конкретного приводу.

Якщо ви хочете срібні кільця фантазія купити, вибирайте на сайті SILVER STYLE свій розмір і робіть замовлення. Прикраса приїде у ваше місто протягом 1-2 днів, і вам ще довго не захочеться знімати красиву каблучку зі свого пальця. Фантазійні каблучки настільки гарні самі по собі, що часто не вимагаю додаткових прикрас для створення вашого закінченого образу.