loadin silverstyle.ua

Каблучки з діамантами

Ціна
от до

У даній категорії немає товарів.

Діаманти і срібло - стильний дует для справжньої жінки

Кращі друзі дівчини - це діаманти. Ця приказка добре відома і серед дам, і серед чоловіків. Але навіть самому чистому діаманту потрібна правильна оправа. Сьогодні популярні каблучки срібла з діамантами. І хоча дехто вважає срібло його негідним металом для таких дорогоцінних каменів, але мистецтво ювелірів доводить зворотнє. Вибрати одне з шикарних прикрас зі срібла і діамантів ви завжди можете на сайті магазина SILVER STYLE.

Шикарна прикраса

Срібний каблучказ діамантом традиційно виготовляють в простій формі - ободок з каменем посередині. Це класика, яка, як правило, видозмінюється лише в тримачі каменю і розмірі діаманта. Чим більше камінь - тим дорожче кільце. Ви можете вибрати на свій смак і гаманцю, але всі варіанти, навіть найскромніші, мають сліпучий вид. Цьому сприяють:

  1. Природний яскравий блиск діамантів.
  2. Здатність срібла підкреслити дорогоцінний блиск каменю.
  3. Відсутність зайвих деталей, що відволікають від істинної сутності кільця.
  4. Універсальний дизайн, який підходить під будь-який стиль одягу і доречний в будь-якому віці.

Таку срібну каблучку з діамантом купити можна на подарунок сестрі, мамі, подрузі і, звичайно ж, коханій дівчині на заручини. Уміло огранений діамант, в якому переломлюються промені світла і створюють різнокольорові відблиски, навряд чи залишить байдужою винуватицю торжества.

Якісно і доступно

Якщо ви вирішили купити срібну каблучку з діамантом, можете бути впевнені в тому, що в магазині SILVER STYLE ви знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості. Про це свідчать такі характеристики:

  • Вироби з срібла кращої проби - 925, довговічні, не потребують складного догляду.
  • Майстерно ограновані діаманти. Навіть невеликі камені виглядають розкішно і надають витончений вид власниці каблучки.
  • Стійкі до впливу зовнішніх факторів, не втрачають свій презентабельний вигляд від мильної води, ультрафіолету.
  • Діаманти, які вважаються найбільш міцними камінням, що не розіб'ються при ударі об тверду поверхню, а надійний тримач утримає їх на прикрасі.
  • Використання в виробі срібла замість дорогого золота або платини дозволяє домогтися прийнятної вартості виробу.

Каблучки срібні з діамантами - це не просто прикраси, а той аксесуар, який здатний додати впевненості в собі власниці дорогоцінних каменів і створити чудовий настрій.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sribni00/silverstyle.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl on line 293