loadin silverstyle.ua

Каблучки з камінням

Ціна
от до

У даній категорії немає товарів.

Каблучки срібні з камінням

Ювелірні вироби з благородних металів з давніх часів викликали захват у жінок. Такі прикраси служили оберегом і талісманом, багато людей ніколи не розлучалися з ними. З тих пір мало що змінилося. Сьогодні срібна каблучка з каменем - безсмертна класика.

Головна родзинка виробу - дорогоцінний камінь в красивій огранці. Він може бути будь-якої форми, розміру. Така прикраса точно підкорить серця багатьох дам.

Різновиди виробів - як вибрати правильну каблучку

Інтернет-магазин SILVER STYLE пропонує різні каблучки срібні з каменем. Потрібно відповідально підійти до вибору вироби, щоб було комфортно носити його. Камінь повинен поєднуватися з енергетикою людини, важливо визначитися з видом вставки - дорогоцінне або напівдорогоцінне.

У каталозі представлені прикраси з топазами, гранатами, сапфірами, аметистами, рубінами та іншими каменями. Кожен з них має свою історію і значення. Крім цього, купуючи каблучку срібну з каменем, потрібно звернути увагу на такі фактори:

  1. Розмір. Це один з важливих показників. Якщо каблучка буде спадати або тиснути, ви не зможете її носити.
  2. Колір каменю. Найбільш популярні моделі - це прозорі фіаніти. Вони гармонійно поєднуються з металевим блиском. Відтінити колір срібла допоможуть яскраві камені - рубіни, аметисти, агати.
  3. Огранка. Купити срібну каблучку з каменем можна в різних способах обробки. Ювеліри підбирають їх залежно від самого каменю і його характеристик. Огранювання може бути діамантова, Ашер, кабошон.

Крім цього, важливим показником є ​​розмір самої вставки. Щоб зручно було носити срібну каблучку з камінням, купити краще мініатюрні вироби. Вони практично не відчуваються на пальцях.

Як носити срібні прикраси

Сьогодні не існує особливих правил по відношенню каблучок з каменями зі срібла. Можна поєднувати такий метал з іншими прикрасами, створювати красиві комплекти з сережками і ланцюжками. Головн  переваги срібла - доступна ціна, при цьому самі вироби нічим не поступаються за красою золотим.

Носити прикраси можна кожен день. На торжество підійдуть срібні каблучки з великими каменями, купити які можна у нас на сайті. Такі оригінальні вироби доповнювати будь вечірнє вбрання.

Вибирайте кращі прикраси зі срібла в каталозі SILVER STYLE. У нас якісні вироби, швидка доставка і приємні ціни.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sribni00/silverstyle.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl on line 293