loadin silverstyle.ua

Срібна каблучка 21 розміру

Ціна
от до
Розмір
Для кого
Проба
Тематика
Серебро Перстень (КВ2565)
Серебро Перстень (КВ2565)

2 475 грн-40% 1 485 грн


Часті питання про Срібна каблучка 21 розміру
Візьміть шматок нитки або тонку паперову смужку. Обгорніть нею палець так, щоб вона прилягала щільно, але не тиснула. Олівцем зробіть позначки в місцях, де стикаються краї смужки. Отриманий відрізок прикладіть до лінійки. Цифри, які ви бачите, — це розмір вашої каблучки. Якщо він потрапляє між двох позначок, наприклад, 15,5 мм, вибирайте 16 розмір.
Рекомендуємо знімати вироби перед фізичними навантаженнями та прибиранням. Протирайте срібні каблучки мікрофіброю або фланеллю, а також щомісяця промивайте теплою водою. Зберігайте прикраси в сухому темному місці в тканинному мішечку.
Якщо маєте алергію на золото, краще носити срібну каблучку. Рішення можна прийняти, спираючись на власний смак та особливості предметів вашого гардеробу, наприклад, колір фурнітури сумки або наручного годинника. Якщо срібло або золото — нерозв'язувана дилема для вас, можна купити стильну срібну каблучку з золотою вставкою.
Вам знадобиться тонка паперова смужка. Обгорніть нею палець з урахуванням того, що при надяганні срібна каблучка проходитиме через суглоб. Позначте місце стикування кінців смужки маркером. Тепер прикладіть цей відрізок до лінійки. Отримане число — розмір вашої прикраси. Якщо числове значення знаходиться між двома позначками, робіть вибір на користь більшого розміру.
Вибираючи розмір каблучки, зверніть увагу на те, що прикраса значної товщини має вільно долати бар'єр у вигляді суглоба. Тонка ж срібна каблучка сяде на палець краще, якщо буде проходити через суглоб із зусиллями.