loadin silverstyle.ua

Каблучки на заручини

Ціна
от до
Розмір
Каблучка срібна з фіанітом (КВ2786.3)
Каблучка срібна з фіанітом (КВ2764.3)
Каблучка срібна з фіанітами (КВ2872)
Каблучка срібна з фіанітами (КВ2864)
Каблучка срібна з фіанітами (КВ2808)
Каблучка срібна з фіанітами (КВ2392)

Кільце для заручини: як не помилитися у виборі?

Майбутнє пропозицію руки і серця - хвилююча подія для кожного хлопця. Знаючи те, як сильно дівчата чекають заручин, чоловіки прагнуть перетворити цю радісну подію в незабутній ідеальний момент. Але це можливо тільки якщо ви розумієте, яке кільце сподобається обраниці.

Мало знаєте про переваги другої половинки? Не впадай у відчай! Ця стаття розповість, як зробити вибір символу ваших щирих почуттів.

На який палець вибирати прикраса?

У нашій країні прийнято носити помолвочное кільце на тому ж пальці, що і обручки, - на безіменному пальці правої руки. Але все більше пар воліють надягати ювелірні вироби на той же палець лівої руки. Вважається, що саме через нього проходить вена, яка веде прямо до серця. Якому б варіанту ваша подружжя ні віддала перевагу, традиційного або більш романтичному, кільце на заручини нареченій зазвичай надягають на безіменний палець.

Дизайн кільця: безпомилкові варіанти

Прийнято вважати, що класичні помолвочние кільця - кращі моделі, які знаходяться поза часом і модою. Вибравши одну з таких різновидів, ви не зіткнетеся з проблемою того, що кохана буде засмучена подарунком. Отже, до класичних моделей відносяться кільця, що мають такі характеристики:

  • Круглий, овальний або квадратний декоративний елемент із закругленими кутами.

Подібні вироби можуть бути повністю інкрустовані каменями або мати всього один камінь в центрі прикраси. Щоб підібрати кільце за розміром декоративного елемента, вам потрібно хоча б мінімально знати побажання дівчини. Зазвичай витончені і скромні леді воліють кільця з мініатюрними камінчиками, а більш емоційним і яскравим особистостям подобаються кільця з камінням побільше, які підносяться над основою.

  • Білий колір каменів.

Такі камені, найкращим чином підходять світлого свята заручин. Їх переваги важко переоцінити: чудова сполучуваність з весільним платтям і будь-який повсякденним одягом, вишукані риси, акуратний і не помітний зовнішній вигляд. За такий підхід до вибору ювелірного виробу точно не можна дорікнути. Це кращий варіант, тільки якщо ви не впевнені, що улюблена мріє про кольоровому оздобленні.

Поширені помилки хлопців при виборі кільця для заручин

Придбання кільця - відповідальний етап. Саме тому краще заздалегідь знати про пов'язаних з вибором частих помилках, щоб не здійснити їх. Чоловіки нерідко прагнуть бути практичними і розсудливими, але це не завжди правильно:

  • Купівля регульованого кільця.

Зручно для вас, але не зручно для обраниці. Не виключено, що дівчині буде дискомфортно носити такий подарунок. До того ж вона зрозуміє, що ви не дуже старалися, підбираючи розмір. У разі, якщо кільце не підійде за параметрами, його можна обміняти.

  • Звернення за порадою до подруги нареченої.

Запитавши у кращій подружки вашої дівчини, якого розміру і дизайну купувати кільце, ви ризикуєте зіпсувати коханої сюрприз. Краще проконсультуватися з мамою обраниці. Так більше шансів зберегти підготовку до заручини в таємниці.