loadin silverstyle.ua

«Непроста прикраса...»: срібна обручка з золотою вставкою

Весілля не за горами, а ви до сих пір не вибрали ті самі кільця, які будуть символізувати непорушність шлюбних уз? Якщо ви поки навіть не уявляєте, яке вибрати обручку, наш інтернет-магазин SilverStyle пропонує звернути увагу на ювелірний тренд останніх років - каблучки, в яких срібло гармоніює з золотом.

Срібло, доповнене золотом, - це модно

Раніше класикою вважалася пара золотих каблучкок. Але тенденції міняються, і тепер можна розглядати для придбання будь-який благородний метал. З'єднання золота і срібла більше не сприймається в штики, а питання: «Яке обручку краще: срібну або золоту?» більше не стоїть так гостро.

Тепер ви можете купити пару чарівних срібних прикрас з золотими пластинами. Таке дизайнерське рішення вважається актуальним, а консервативні лаконічні весільні прикраси поступово втрачають популярність. Більше ніхто не буде вказувати молодятам, які обручки купувати не можна, а які можна. Довіряйте своїм смаком і носите такі прикраси, які раніше вважалися б моветоном. Мода дозволяє нам порушувати усталені правила і виходити за рамки, так чому б цим не скористатися.

Який парі сподобаються каблучки з міксу благородних металів?

Потрібні поради щодо вибору обручок? Для початку переконайтеся, що такі неординарні моделі каблучки вам підходять. Ми рекомендуємо придбати срібно-золоті каблучки майбутньому чоловікові і дружині, які:

    • Воліють носити неформальні аксесуари.

    • Люблять виходити за межі одного дизайнерського напрямку і порушувати стильові канони.

    • Не можуть визначитися, який із благородних металів їм більше до душі.

Якщо наречений і наречена виберуть ідеальні, на їхню думку, срібні обручки, прикмети і міркування родичів або друзів про естетику прикрас, не зможуть зіпсувати настрій на весільній церемонії.

«Непроста прикраса...»: срібна обручка з золотою вставкою