loadin silverstyle.ua

«Осінні» прикраси із срібла: створюємо образ

З настанням холодів та осені різко змінюється загальна атмосфера та сприйняття світу, все стає барвистим, теплим та затишним. Більшості людей осінь вносить нові події в життя і змушує багато чого переосмислити. Але осінь – не час для нудьги. Краще поміняти гардероб, аксесуари та ювелірні вироби, щоб трохи підбадьорити себе та налаштувати на краще.

Ідеальні ювелірні прикраси осені: які вони?

Осінь вже заявила про свою присутність: небо стало більш сірим, сонечко не гріє, а дерева радують гарними краєвидами. Настав час діставати стильний, а головне, зручний осінь і доповнювати його красивими ювелірними виробами.

Для холодної пори року більш придатними є суворі та спокійні прикраси, ніж для літа та весни. Якщо говорити про матеріал виробів, то лаконічнішими будуть прикраси зі срібла. Достатньо співзвучно з осінньою погодою будуть виглядати кільця та сережки з додаванням цікавого напів- та дорогоцінного каміння.

Срібні сережки та кільця – найкраща родзинка в осінньому образі

Осінь – час холодів та злив. Відповідно, в гардеробі сучасних модниць з'являється набагато більше речей темного кольору, які наголошують на зміні сезону. Саме ювелірні вироби зі срібла найкраще поєднуватимуться з темними речами холодних або теплих відтінків. Масивні сережки, великий браслет або підвіска стануть чудовим доповненням та родзинкою образу. Наприклад, досить демократичний образ із класичних джинсів та кофти темного відтінку можна розбавити будь-яким шовковим шнурком, на якому буде незвичайна срібна підвіска. А ось класичне обтягуюче довге або коротке плаття можна доповнити масивним або тонким срібним браслетом і невеликими сережками.

Докладніший список срібних прикрас, які ідеально підійдуть до будь-якого осіннього образу:

  • сережки з темним камінням фіаніту або топазу;
  • жорсткі браслети з додаванням дорогоцінного каміння;
  • тонкі срібні ланцюжки із масивними кулонами;
  • класичні тоненькі кільця;
  • кільця з дорогоцінним камінням темного кольору.

Обручки зі срібла – чудове рішення для осіннього весілля

Осінь також є періодом святкування весіль, адже саме вона дає щедрий урожай, який дозволяє зібрати всіх гостей за одним столом та зіграти велике, гучне весілля. Саме на осінньому весіллі буде максимально гарним рішенням замінити звичні золоті обручки на срібні. Виглядати це буде максимально цікаво і незвичайно, а за вартістю буде набагато вигідніше традиційних обручок.

А подивитися ювелірні прикраси із срібла ви можете на сторінках нашого сайту!

«Осінні» прикраси із срібла: створюємо образ