loadin silverstyle.ua

«Спіга»: особливості виду плетіння срібних ланцюжків

Задаєтесь запитанням: «Яке модне плетіння срібного ланцюжка?». Даємо підказку: панцирне плетіння і деякі його різновиди особливо популярні. Ми рекомендуємо звернути увагу на поступово набираючу популярність плетіння під назвою «Спіга». Воно нагадує об'ємний колосок. Безсумнівно, в золоті така продукція виглядає дуже ефектно, але срібні моделі нітрохи не поступаються з естетики своїм аналогам з жовтого благородного металу.

Чому «Спіга» подобається цінителям ювелірних виробів?

Ланки «Спіга» розташовані в одному напрямку, але цей підвид плетіння виділяє своєрідне з'єднання ланок. Воно характеризується такими якостями, як:

  • Надійність.
  • Міцність.
  • Мінімальний ризик деформації.
  • Ефектність.
  • Довговічність.

З огляду на перераховані вище особливості, така срібний ланцюжок в подарунок на Новий рік або будь-який інший свято особливо сподобається чоловікові.

З чим поєднувати срібний ланцюжок «Спіга»?

Шийні прикраси з масивними ланками в жіночому образі рідко доповнюються кулонами і іншим декором. Вони чудово виглядають як самостійні кольє. Що стосується предметів гардероба, поєднуваних з ланцюжком плетіння «Спіга», варто віддати перевагу білій сорочці або облягаючому топу. Особливо ефектно вироби виглядають з в'язаним одягом - ось і відповідь, що подарувати на Новий рік.

Ланцюжок моделі «Спіга» складе гармонійний тандем з вечірньою сукнею, мають круглий або трикутний виріз. Їй піде як однотонний наряд, так і плаття з сяйвом: з люрексу або з паєтками. Під час свят навіть велика кількість блиску цілком доречна. Тепер у вас не виникне сумнівів, яку одягнути срібну прикрасу на Новий рік.

«Спіга»: особливості виду плетіння срібних ланцюжків