loadin silverstyle.ua

3 ознаки старомодного образу з срібними прикрасами

Багато жінок до цих пір упевнені: їх фарбує розум і манери, а не те, як вони виглядають. Зайва скромність найчастіше доречна в поведінці, але ось в аутфіт - давно немає. Суспільство не диктує дівчатам строгих рамок про тип і кількість прикрас, хіба що по відношенню до представниць окремих професій, для яких велика кількість аксесуарів недоречно.

Консервативність прекрасної статі щодо підбору ювелірного гардероба може свідчити про те, що кожен використовуваний вами тандем прикрас виглядає неактуально. Зрозуміти, чи так це, допоможе ця стаття.

Ознака 1. Беззмінний набір прикрас на протязі багатьох років

Одного разу вибрали для себе ідеальний гарнітур зі срібла і обожнюєте його роками? Не хотілося б засмутити вас, але, найімовірніше, його компоненти вийшли з моди. Якщо прикраси були куплені десять або навіть десятки років тому, протягом цього часу вони ставали то трендовими, то немає, оскільки мода циклічна. Ваш сьогоднішній ювелірний образ нудний і застарілий, якщо:

  • Складається з трьох або чотирьох прикрас, виготовлених в єдиному стилі.

Хочемо пояснити, що неактуальне варіант зазвичай доповнений металевими вензелями, розсипами невеликих штучних каменів або важкими перлинами. Такий формат давно залишений в минулому, а дозволити собі інтегрувати подібні предмети в свій образ може тільки літня дама, яка зовсім не стежить за модними тенденціями.

  • У ньому немає трендових елементів.

Наприклад, ланцюгів різного формату, геометричних деталей, виконаних в кращих традиціях мінімалізму, масивних прикрас, які знаходяться в гармонії з більш ніжними і невагомими аксесуарами. Чи вважаєте, що носите класичні прикраси зі срібла, а адже класика ніколи не виходить з моди? Класика теж може бути застарілою. Краще бути в курсі віянь моди, щоб не допускати помилок при створенні look`а.

Вам буде достатньо ознайомитися з продукцією нашого інтернет-магазину SILVER STYLE, щоб підібрати популярні сьогодні срібні сережки, кільця, браслети та інші вироби на заміну вже застарілим цінностям із вашої скриньки.

Ознака 2. Ви не згодні з багатошаровість і багатобарвність прикрас

Ігноруєте топові ювелірні вироби, тому що вважаєте їх надмірністю або моветоном? Багатоярусні кольє і браслети, а також ювелірна продукція, в якій срібло поєднується з золотом, сьогодні неймовірно затребувані. Якщо ви до цих пір не обзавелися хоча б одним таким аксесуаром, обов'язково варто це зробити, щоб осучаснити свій зовнішній вигляд.

Ознака 3. Чи поділяєте думку про те, що жіночий ювелірний образ повинен бути ніжним і акуратним

Дівчата повинні носити тільки милі, лаконічні і акуратні прикраси, що підкреслюють жіночність. Це правило більше не має сили. Тобто ви, звичайно, можете їх використовувати, органічно міксуючи з грубими ювелірними виробами. У моду неспроста увійшли чоловічі печатки і масивні ланцюги. Маскулінні риси в межах аутфіта тендітної дівчини виглядають оригінально і дуже стильно на сьогоднішній день.

Дозвольте собі якусь недбалість в образі, використовуйте більше прикрас, ніж зазвичай, доповнюйте кольє підвісками, формуючи гучну багатошаровість. Не бійтеся експериментувати з ювелірною продукцією.

Виходьте за рамки, які самі для себе встановили, або нав'язані суспільством. І вже тим більше не переймайтеся тим, що про вашому look`е скажуть люди, нічого не тямлять в світі моди. Слідкуйте за трендами - і вам вдасться позбутися від амплуа жінки, яка носить старомодні прикраси.

3 ознаки старомодного образу з срібними прикрасами