loadin silverstyle.ua

4 причини купити срібну регульовану каблучку

Підшукуєте незвичайний подарунок дівчині на День народження? Цей і будь-який інший свято - чудовий привід побалувати близької людини стильним прикрасою, яке точно доведеться впору.

Регульована каблучку - оригінальна прикраса зі срібла. За роки свого існування такі моделі ювелірних виробів знайшли безліч шанувальників. Ми можемо назвати як мінімум 4 причини стати володарем безрозмірного кільця або піднести його в якості презенту:

  1. Можна носити на будь-якому пальці, тобто для покупки вам навіть не потрібно знати розмір пальця одержувача подарунка.
  2. Піддається регулюванню в залежності від повноти пальця або певної фаланги.
  3. Легко зняти і надіти, навіть якщо палець збільшився в розмірі - не потрібно вдаватися до допомоги фахівців і розрізати метал.
  4. Із зовнішнього боку нічим не відрізняється від звичайного прикраси, і, якщо не станете демонструвати свою долоню, тільки ви будете знати секрет вашого унікального аксесуара.

Не знаєте, яким срібним прикрасою доповнити повсякденний образ? Сміливо вибирайте безрозмірне кільце, адже воно дуже практично і зручно в носінні.

З чим носити срібну регульовану каблучку?

Перед придбанням наші покупці зазвичай задаються питанням: «Які срібні каблучкимодні?». З радістю відповідаємо: в тренді зручність в поєднанні з лаконічністю, а регульоване прикраса для пальця, як жодне інше повсякденне виріб, відповідає цим характеристикам.

Задумалися про те, з чим носити срібне регульовану каблучку? Воно буде гармоніювати з усіма схожими за стилем ювелірними атрибутами: від фалангових каблучок до браслета або наручних годинників. Цінителі неординарних прикрас можуть надіти на регульоване кільце витончену підвіску - такий дизайн зараз в тренді.

4 причини купити срібну регульовану каблучку