loadin silverstyle.ua

Аметист - трендове доповнення срібних прикрас

Коли потрібно згадати дорогоцінні мінерали, багатьом приходять на розум діаманти або смарагди. Але не варто забувати про кварц і його найефектніші різновиди - аметисти. Неймовірно привабливий ліловий володіє буквально магічним магнетизмом - можливо, саме це зробило камінь одним з найпопулярніших серед поширених вставок в ювелірній продукції. Багато хто вважає, що аметист - оберіг, і надягають його в особливих випадках. З цієї статті ви дізнаєтеся, чи підходить вам цей популярний мінерал.

Кому не можна носити ювелірні вироби з аметистами?

Немає таких людей, кому не можна носити аметист. Побачивши одного разу цей благородний матеріал і закохавшись в нього, ви вже не зможете відмовити собі в задоволенні носити з ним пару стильних сережок, кулонів або каблучок.

Багатьох цікавить, кому підходять срібні прикраси з аметистом. Відповідь дають астрологи, називаючи мінерал ідеальним вибором для:

  • Близнюків.
  • Водоліїв.
  • Терезів.
  • Дев.
  • Стрільців.

Якщо шукаєте «свій» камінь, який допоможе виразити індивідуальність і буде сприяти в ваших починаннях, ви його знайшли!

Характеристика каменя

З давніх-давен камінь нарікали потужним амулетом. Магічні властивості прикрас з аметистом полягають в позбавленні від алкогольної залежності - саме в це вірили в Стародавній Греції. Матеріал обожнюємий багатьма представницями прекрасної статі за насиченість кольору, чистоту текстури і можливість зробити ідеальну огранку.

Кращим камінцям, в яких немає бульбашок повітря і інших вад, надають круглу або овальну форму. Нерідко можна зустріти бездоганний мінерал у вигляді серця. Інші ж, менш привабливі варіації трансформують в кабошони - гладкі відполіровані камінчики з однієї плоскою, а другою опуклою поверхнею. Срібна прикраса з каменем любові, а саме так в народі прозвали аметист, виглядає ефектно в тандемі з будь-яким вбранням.

Аметист - трендове доповнення срібних прикрас