loadin silverstyle.ua

Як носити натільний хрестик з іншими шийними прикрасами?

Натільний срібний хрест - важливий компонент християнської віри. Його, як стверджують священнослужителі, повинен носити кожен християнин. При цьому виріб не можна знімати, можна навіть коли купаєшся чи спиш в ньому. Для безперервного носіння ідеально підходить виріб зі срібла 925 проби.

Але як бути дівчатам, які мріють прикрасити зону шиї не тільки символом віри, а й іншими ювелірними предметами? У цьому випадку на допомогу приходить актуальна сьогодні багатошаровість.

З огляду на те, що зараз модно носити по дві або три прикраси в одній зоні образу, як раз це і виручить християнку, яка звикла до натільного хрестику. Церква не забороняє поєднувати сакральні і декоративні атрибути. Про те, як саме створювати з ними витончені і трендові мікси, ми розповіли в цій статті.

Гармонія прикрас в області шиї

У наші дні, формуючи образ для виходу з дому, леді може не обмежувати себе, використовуючи тільки хрестик на ланцюжку як аксесуар. Він буде служити спірним акцентом зони шиї і декольте, оскільки, за каноном, його взагалі не повинно бути видно.

Якщо натільний хрест і ланцюжок, на яку він надітий, приховані під текстилем, сміливо носите поверх одягу різні вироби:

  • Кольє, виконане з ланцюжків різної товщини. Ланки можуть бути класичними, а також варто придивитися до фантазійним типам плетіння.
  • Кілька ланцюжків різної довжини з кулонами, медальйонами і іншими підвісками. Це можуть бути самоцвіти або фіаніти в срібному обрамленні.

За словами церковнослужителів, на одній металевій основі з хрестиком не можна носити будь-які прикраси. Фахівці нашого інтернет-магазину SILVER STYLE солідарні з цією думкою.

Його краще дотримуватися, якщо не з релігійних мотивів, то для збереження срібла. Щоб матеріал не набував подряпини, краще, щоб надягають підвіски не стикалися один з одним.

Що не рекомендується носити з натільним хрестиком?

В Біблії не наведено рекомендації про те, як дівчатам краще поєднувати шийна срібло між собою. Але, якщо ви все ж дотримуєтеся християнської віри, було б логічно не поєднувати натільний хрест і:

  • Кулон у вигляді ініціалів свого імені.
  • Підвіску, оформлену в ваш знак Зодіаку. Це скоріше буде амулет, який не має ніякого відношення до релігії християнства.
  • Викликає підвіску, наприклад, з гравіюванням матюка вираження або вульгарним малюнком на поверхні.
  • Атрибути, які належать до іншої віри, в тому числі і язичницькі амулети.

Ми вважаємо, що сусідство хрестика з подібними прикрасами є неприпустимим і навіть блюзнірським, якщо ви віруюча людина.

Що робити у випадку з носіння декоративного хреста?

Так вийшло, що хрест давно перестав сприйматися виключно як знак віри у Всевишнього. Навіть якщо ви відносите себе до атеїстів, можете дозволити собі носіння хрестика, але в декоративному виконанні.

Сьогодні актуальні срібні кольє з безліччю підвісок, цими виробами якраз можуть бути мініатюрні хрестики: мінімалістичні або прикрашені дрібними вставками, однакові або різного розміру, ідентичні або відрізняються по дизайну.

Будучи атеїстом, ви можете носити і один декоративний хрест. Така підвіска буде виготовлена ​​без розп'яття і інших елементів, характерних для християнських натільних хрестів. Це виріб можна не ховати під одягом, а також поєднувати зі всілякими шийними аксесуарами, які відповідають хреста за кольором і дизайнерським особливостям. Вітається його оточення декількома ланцюжками різної довжини і товщини.

Як носити натільний хрестик з іншими шийними прикрасами?