loadin silverstyle.ua

Як носити разом срібний ланцюжок і светр?

З приходом прохолоди, коли всі ми кутається в теплий сірий або чорний одяг, залишається так мало місця для індивідуальності. Але навіть в монохромний look можна привнести яскравих фарб, зробити його більш стильним - потрібно всього лише розібратися, як правильно носити прикраси зі светром.

Підбираємо шийні прикраси до різних варіантів светри

Те, які прикраси носити взимку, залежить не стільки від метеорологічних умов, скільки від особливостей жіночого вбрання. Ми пропонуємо вам розглянути варіанти поєднань срібного ланцюжка з різними варіаціями светрів:

    • З високою горловиною.

Маст-хев холодних осінніх і зимових днів. Светр і водолазка без візерунків чудово виглядають з довгими срібними кольє. Але потрібно врахувати той факт, що область шиї вже і так досить виділяється, тому, якщо вас цікавлять способи носити срібний ланцюжок, надягайте її подалі від горловини. Для цього вам знадобиться остаточно довгий ювелірний виріб: від 50 см і більше.

    • З круглим вирізом.

Такий светр, або, точніше кажучи, джемпер бездоганно виглядатиме з коротким ланцюжком і виразним кулоном.

    • З орнаментом.

Щоб засвоїти, як поєднувати срібний ланцюжок і одяг, рекомендуємо почати тренуватися, приміряючи прикраси до предметів гардероба. В'язаний одяг зі всілякими малюнками краще не обтяжувати візуально помітними прикрасами. Якщо ж все-таки не уявляєте свій зовнішній вигляд без шийного аксесуара, віддайте перевагу скромним атрибутам, наприклад, автономної витонченої ланцюжку або варіації з хрестиком.

«Светр і прикраси, як носити?» - нагальне питання багатьох прекрасних леді. Можливо, ви просто не знаєте, які саме срібні ланцюжки в тренді? Дізнатися це можна, переглянувши відповідний розділ каталогу нашого інтернет-магазину.

Як носити разом срібний ланцюжок і светр?