loadin silverstyle.ua

Як поєднувати браслет у вигляді червоної нитки з іншими виробами на зап'ясті?

Багато власників браслета з якісної червоної нитки воліють приховувати його під одягом. Але, оскільки літні аутфіти не передбачають наявність довгих рукавів, заховати улюблена прикраса від сторонніх очей не вийде.

Якщо на червоній основі блищить витончений декоративний елемент зі срібла 925 проби, таїти його ні в якому разі не варто. Але краще б знати, як поєднувати такий браслет на зап'ясті з іншими виробами. Це ви зможете з'ясувати, прочитавши нашу статтю до кінця.

Браслет з червоної нитки в тандемі з наручним годинником

Потреба більшості дівчат сьогодні - носити кілька аксесуарів на одному зап'ясті так, щоб один не перекривав інший. В іншому випадку ви отримаєте малопривабливий переплетення матеріалів або візуальне пригнічення одного елемента іншим. Зокрема, так часто трапляється з годинником. Браслет з червоної нитки з срібним декором губляться на тлі великого циферблата.

Щоб цього не відбувалося, надягайте вироби на відстані один від одного. Наприклад, надіньте годинник, як зазвичай, трохи вище бічної кісточки зап'ястя, а браслет застебніть або зав'яжіть ще вище або нижче. За цим принципом ви зможете носити на одній руці браслет з червоної нитки з такими аксесуарами, як:

  • Годинники з масивним металевим ремінцем і циферблатом.
  • Фітнес-трекер.
  • Акуратні дамські наручні годинники.

Зовсім не обов'язково вибирати червоний ремінець годин, щоб він гармоніював з кольором основи браслета. Вони і так будуть перебувати в гармонії, особливо якщо в образі буде присутній червоний акцент: сумочка, взуття, шийний атрибут, кепка або помада на губах. Але ідеально, коли циферблат перегукується за кольором з декором браслета. Якщо намистина виконана з срібла, циферблат теж повинен бути зроблений з білого металу.

Червона нитка: браслет в багатошаровому ювелірному гарнітурі

Багато дівчат вже давно засвоїли, що зараз немає дизайнерського рішення краще, ніж багатошаровість. Можна одночасно додати в look кілька улюблених прикрас, не надто переживаючи про їх сполучуваності. Але про один момент все ж варто хвилюватися: якщо надіти разом велику ланцюг в поєднанні з витонченим срібним браслетом і червоною ниткою, через тертя декоративний елемент останнього вироби може постраждати. Є кілька виходів із ситуації:

  1. Як і в випадку з годинником, носити браслети на різних рівнях.
  2. Одягати червону нитку на одне зап'ястя з іншими текстильними аксесуарами. Наприклад, можна пов'язати на руку твіллі. А металеві браслети в кількості декількох штук носити на іншій руці.

Якщо все ж таки вирішите надягати прикраси на одне зап'ястя, буде особливо ефектним мікс виробів, об'єднаних однією тематикою: подорожі, любов, природа і т. Д. Червону нитку з бусиной у вигляді серця носите з срібним браслетом з декором у вигляді стріли.

Можете створювати стильні пари з браслетів, в яких є камені і мінімалістичні червоних ниток з лаконічними підвісками. Наш інтернет-магазин SILVER STYLE пропонує одні з кращих цін в країні на витончені браслети, в яких червона нитка дивовижно відтіняє благородне срібло.

Як поєднувати браслет у вигляді червоної нитки з іншими виробами на зап'ясті?