loadin silverstyle.ua

Як вибрати повсякденне срібне кольє?

Шийні прикраси сьогодні доповнюють більшість жіночих образів. Різноманітність ювелірних виробів вражає, а ціновий діапазон дозволяє знайти потрібну обновку в будь-якому сегменті. Багато сучасні дівчата ставлять перед собою мету знайти срібне кольє: чи не помпезне, а досить скромне, але при цьому ефектне. Це можна зробити, розібравшись в актуальних моделях цих прикрас, що вам і пропонує зробити наш інтернет-магазин SILVER STYLE.

Кольє без каменів - ювелірний мінімалізм

Мінімалізм давно став провідним напрямком дизайнерської думки. Лаконічні прикраси легко вписуються в будь-який образ, підходять одязі всіх кольорів і більшості фасонів. Бездоганний представник цієї категорії - шийна ювелірний виріб без вставок. Відсутність каменів на благородної поверхні металу не зменшує його шарм. Серед таких товарів рекомендуємо придивитися до кольє з:

  • Медальйон.
  • Сталевий імітацією дорогоцінного каменю в геометричному стилі.
  • Зі срібними намистинами.

На окрему увагу заслуговують подвійні ланцюжки, відповідні ще одному модному віянню - багатошаровості. З їх застосуванням виходять бездоганні літні аутфіти. Перевага подвійних і потрійних моделей в тому, що дівчині не потрібно підбирати ланцюжка за фактурою і довжині - на ювелірному виробництві все придумали за вас, з'єднавши в повноцінної гармонії кілька срібних компонентів.

Кольє зі вставками: витонченість в кожній деталі

Любителькам сяючих каменів краще купити кольє із вставками. Повсякденні кольє переважно доповнюються білими фіанітами. Це ідеальний варіант прикраси, оскільки виглядає він помірно ошатно і при цьому не заважає сприйняттю образу, наприклад, в діловому стилі.

Мініатюрні вставки вигідно підкреслюють шляхетність білого металу і дивовижно виглядають як в сонячних променях, так і в штучному освітленні. Нехай вас не бентежить словосполучення «кольє з каменями». Фіаніти не належать до коштовних мінералів, оскільки з'являються штучним шляхом. Вони мають прийнятну вартість, як і прикраси, якими їх доповнюють.

Срібні кольє з креативним декором

Любителькам креативу для як повсякденне прикраса підійде кольє з срібла 925 проби з неординарним декором. Можна замовити ювелірний атрибут у вигляді скріпки або іншого звичного, але цікаво обіграного в ювелірному форматі предмета. У таких виробів є маса переваг:

  • Привертають увагу публіки.
  • Підкреслюють в вас творчу натуру.
  • Мають дизайн, який легко інтегрувати в повсякденні предмети гардероба.

Подібні срібні кольє можна наділяти своїми смислами і не розлучатися з ними, поєднуючи з різними нарядами.

Мікс срібла і золота в межах одного кольє

Все більшою популярністю користуються шийні акценти, в яких срібло сусідить з золотом. Якщо вам до душі тандеми дорогоцінних металів, виберіть кольє, яке прикрашають підвісне кільце, маленькі серця або астрономічні мотиви.

Комбінація срібних і золотих елементів дає більше можливостей сполучуваності кольє із усілякими нарядами. Стильне срібне і в той же час золоте кольє ви знайдете в нашому онлайн-каталозі.

Як вибрати повсякденне срібне кольє?