loadin silverstyle.ua

Які Шарми надягати на браслет навесні?

Навесні всім дівчатам хочеться перетворити звичні повсякденні образи. Виглядати більш яскраво, ніж в сезон холодів і морозів, створювати несподівані комбінації аксесуарів, насолоджуватися можливістю вдосталь носити улюблені прикраси - весна всьому цьому сприяє. При цьому срібні Шарми допоможуть досягти поставленої мети щодо будь-якого аутфіта.

Сьогодні існує величезний вибір цих чарівних намистин. Стандартна форма або вигадлива, з написами і з лаконічною поверхнею, в будь-якій кольоровій гамі - прекрасній статі є з чого вибирати. Але навесні хочеться особливих міксів і дизайнерських рішень. Які Шарми будуть особливо доречними в межах весняного ювелірного гардероба - читайте в цій статті.

Шарми, що відповідають сезону

Найпростіше вибирати шарму, орієнтуючись на особливості пори, в яку ви плануєте активну носіння. Виробники ювелірних намистин створюють цілі колекції, що характеризують атмосферу різних пір року. Наприклад, навесні особливо підходять ці благородні вироби, виконані у вигляді:

  • Квітів. Всі жінки люблять весну за те, що з її настанням розквітає все навколо. Але спостерігати за запашними барвистими бутонами - це одне, а ось носити їх втілення в сріблі - зовсім інше, навіть більш приємне заняття. Всілякі ромашки, троянди, півонії, листяні дерева та інші представники флори вітаються в форматі наручного прикраси.
  • Птахів або крил. Навесні до нас повертаються перелітні птахи, тому логічно, що металеві ластівки - закономірна ювелірна асоціація. Шарми у вигляді цих птахів або крил, посипаних фіанітами, неймовірно популярні навесні. До того ж їх можна продовжувати носити і після того, як літо вступить в свої права.
  • Сердець і інших атрибутів романтики. Весна - пора любові, значить, можна оточити себе прикрасами з концепцією чуттєвості і ніжності. Всілякі серця з емаллю і мінералами, ключики і замочки, що символізують шлях до серця, Ейфелева вежа як сама головна визначна пам'ятка міста любові. Всім цим, навіть одночасно, але з роздільниками, можна доповнити браслет.
  • Метеликів. Шарми у вигляді метеликів дуже органічно інтегруються в весняні аутфіти, додаючи зап'ястя витончених рис.

На сторінках нашого каталогу представлений запаморочливий вибір тематичних намистин, які чудово виглядають в парі з одягом, призначеної для носіння навесні.

Універсальні намистини для весняних образів

Хочете сформувати досить пишний і при цьому стриманий акцент на зап'ясті? Тоді вам варто звернути увагу на однотонні Шарми класичної форми. З цими виробами, куди б ви не пішли навесні, будете виглядати чарівно.

Монохромний ювелірний гарнітур, складений з срібного браслета і Шарм, що не створює про жіноче look`е враження простого, навпаки - робить його шикарним. Ми рекомендуємо вибирати шарм з білими фіанітами - вони візуально не обтяжують браслет і руку в цілому. Ці вироби в поєднанні з сріблом 925 проби забезпечать ваш образ ефектом розкоші.

Коли досить весни навколо, для зап'ястя неодмінно потрібно вибрати нейтральні прикраси. У цьому вашим помічником стане наш інтернет-магазин SILVER STYLE. В наявності десятки мінімалістичні Шарм. Вони не виглядають помітно, але надають вишуканості зовнішньому вигляду своєї власниці. Якщо у вас виникнуть запитання з приводу Шарм, будемо раді відповісти на них і запропонувати вам кращі варіанти весняних виробів з нашого асортименту.

Які Шарми надягати на браслет навесні?