loadin silverstyle.ua

Який срібною підвіскою доповнити образ з річним топом?

Теплі, а іноді і дуже спекотні літні дні - найкращий привід вигуляти короткі топи. Якщо текстильні вироби позбавлене декоративних елементів, команда SILVER STYLE рекомендує привнести в аутфіт благородний срібний блиск чарівної підвіски на витонченої ланцюжку.

Кращі варіації ювелірних виробів під актуальні топи

Сьогодні в моді різні моделі легкого літнього верху. Топ може бути на тонких бретелях або без них, з масивними короткими рукавами і на шнурівці. Їх об'єднує важливий факт: будь-який з цих предметів гардероба бездоганно поєднується з срібними кулонами і всілякими підвісками. Головне - вдало скласти пару, щоб бути чарівною:

  • Подивись з невеликими ключами буде гармоніювати з топом з прошви з рукавами-ліхтариками. Цей look стане легкою відсиланням до вікторіанської Англії.
  • Виріб з геометричними мотивами підійде до стильному топу з жатки.
  • Лаконічний кулон без каменів і гравіювання буде вигідно виглядати в поєднанні з укороченим верхом в спортивному стилі.
  • Фантазійна підвіска - відмінний компаньйон топу в рубчик.
  • Підвіска з ангелом, у вигляді стріли, феї або серця - прекрасний варіант, якщо плануєте носити топ з оборками та трикутним вирізом в романтичному стилі.

Завдяки нашому різноманітному асортименту вам вдасться створити чарівний ювелірний гардероб на літо 2021 і міксувати його складові з уже наявними нарядами.

Срібло в поєднанні з топом металік

У моді не тільки прикраси з дорогоцінних металів, а й одяг, що імітує металеву поверхню. Топи з паєтками, з люрексу і навіть пряжі з додаванням блискучих ниток - на вершині популярності, особливо сріблясті варіації. З ними чудово виглядають мінімалістичні підвіски, а також прикраси з камінням.

З топом з металізованої тканини найкращим чином виглядають фантазійні прикраси. Їх неординарність в сусідстві з дивовижним зовнішнім виглядом одягу надають образу легку футуристичність. І в той же час володарка такого комплекту сміливо може вважати себе модною і розраховувати на компліменти від оточуючих.

Але все ж срібні шийні прикраси мало вибрати за зовнішнім виглядом, грунтуючись лише на власне смаку і популярних дизайнерських напрямках. Потрібно інтегрувати їх в образ так, щоб і метал, і одяг на візуальному рівні ідеально один одному підходили.

Як підібрати довжину підвіски до фасону топа?

Закритий топ, виріз якого знаходиться прямо під шиєю, виглядає краще без підвісок. До такого вбрання краще вибрати срібні сережки або доповнити ювелірними виробами руки. Топ з трикутним вирізом добре виглядає з ланцюжком середньої довжини і довгою підвіскою, а також з довгою срібною ланцюгом і медальйоном.

Топи з круглими і квадратними вирізами радимо носити з багатошаровими кольє. Також можна придбати кілька ланцюжків різної довжини і товщини, щоб зробити багатоярусний шийний акцент. Все необхідне для ваших експериментів з аксесуарами знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Тут срібні підвіски і відповідні основи для них продаються за прийнятними цінами.

Який срібною підвіскою доповнити образ з річним топом?