loadin silverstyle.ua

Кільце-доріжка: елегантність у простоті

Кільце-доріжка класичне – це тонкий невеликий виріб, по периметру якого вставлено дорогоцінне яскраве каміння. Такий вид прикраси може бути як декоративним варіантом, так і заручним. Кільця-доріжки найчастіше використовуються як повсякденні прикраси, оскільки вони непомітні, зручні, їх легко поєднувати з будь-яким вбранням.

Всі кільця в нашому каталозі зроблені з високоякісного срібного сплаву. Кожна окраса має пробу, а це підтверджує справжність металу. Вироби з кам'яною доріжкою чудово мерехтять при потраплянні сонячного проміння.

В інтернет-магазині Silver style є срібні каблучки з фіанітами різних дизайнів: однодорожні, дводорожні, тридорожні, моделі з різними розмірами каменів виглядають незвичайно та цікаво. Виробник подбав про широкий асортимент, щоб кожна жінка знайшла свій виріб.

З чим можна носити каблучки?

Моделі обручок зазвичай універсальні, мають стриманий дизайн і підходять майже під всі аутфіти. Вироби прикрашені маленьким камінням – фіанітами, що надає ошатного вигляду кільцю.

В ювелірному інтернет-магазині Silver style представлений широкий вибір ювелірних виробів зі срібла 925 проби, де можна підібрати ідеальне кільце-доріжку серед великого вибору сучасних прикрас для себе чи подарунок.

Як ефективно чистити каблучки, інкрустовані доріжками каміння?

Щоб якісно почистити каблучку з фіанітами, можна довіритися фахівцям або виконати процедуру в домашніх умовах:

  • Найбільш щадний спосіб очищення такого кільця – використовувати теплу воду та рідину для миття посуду. Залиште виріб у воді на півгодини, а потім почистіть м'якою щіткою. Цей метод ідеально підходить для видалення невеликих забруднень або як регулярне очищення.
  • М'яка щітка ідеально підходить для ювелірних виробів, в яких є доріжки з фіанітів. Гнучкі щетинки ідеально підходять для очищення бруду навіть між найдрібнішим камінням.
  • Також можна використовувати спеціальні засоби, купивши їх у ювелірних магазинах чи майстернях. Професіонали допоможуть вам із вибором засобів для очищення, щоб не пошкодити метал та каміння.

У каталозі Silver style кільця-доріжки представлені у найкращих моделях для будь-якої жінки. В асортименті представлені багатоярусні обідки, прикрашені насічками, а також геометричними конструкціями з каменів.

Що варто врахувати при виборі кільця?

Така прикраса – стильний та модний аксесуар, але варто врахувати такий момент. Всі ювелірні вироби відображають характер свого господаря, тому при виборі беріть до уваги такі елементи: дизайн, інкрустація, загальний вигляд виробу та, звісно, ​​власний смак.

Кільце-доріжка: елегантність у простоті