loadin silverstyle.ua

Кулон для коханої: як не помилитися у виборі?

Ще в XX столітті кулон у подарунок вважався чудовим презентом для другої половини, який наголошував на значущості коханої для чоловіка. Така прикраса сьогодні є важливим штрихом жіночого образу, прикрашаючи витончену шию жінки.

Потрібно враховувати особистий стиль коханої

Стиль – це перший критерій для вибору ювелірного виробу для коханої жінки. Класичний стиль кулона підкреслюють вечірні сукні. Яскраві дівчата, які воліють музику в стилі рок і яскравий одяг, зазвичай носять кулони у вигляді ключів, гітар, хреста або ж з яскравим камінням. Для ділових жінок підійдуть вироби легкі і не химерні: мінімалістичні підвіски з фіанітом, круглі, на волосіні або тонкому ланцюжку. При виборі кулонів враховуйте вік коханої. Дівчата молодші воліють, коли прикраси злегка обтягують тендітну шию. Такі модниці з радістю візьмуть у подарунок ювелірну прикрасу. А ось старші жінки воліють кулони з яскравим камінням у вигляді сапфірів, аметистів, гранатів або топазів.

Вибирайте виріб виходячи з інтересів та хобі

Асортимент кулонів в інтернет-магазині Silver style вражає різноманітністю форм. Для того, щоб бути впевненим у виборі виробу, спирайтеся на хобі та інтереси коханої дівчини. Ветеринар напевно зрадіє кулону у формі котика чи собачки. Є жінки, які колекціонують янголят, тому доречно подарувати їй кулон у вигляді янгола. Якщо ж ви зустрічаєтеся недавно і ще не вивчили її переваги, то підберіть нейтральний варіант.

Подайте символізм у подарунок

Кулони можна дарувати на будь-яку подію. Такі прикраси можуть внести символізм за різних подій чи висловлювання своїх почуттів. Купуючи ювелірний виріб у подарунок під ситуацію, треба враховувати, який привід для урочистостей.

У каталозі магазину представлені кулони різних форм: з яскравим камінням і без них, у вигляді тварин, серця, квадрати, із золотим покриттям. І на цьому асортимент не закінчується. Наші ювеліри постійно поповнюють колекцію прикрас. Сьогодні трендові кулони йдуть у двох стилях:

  • Мінімалістичні та лаконічні.
  • Яскраві та помітні.

Вже кілька сезонів поспіль у моді залишаються багатошарові вироби, які можуть бути як на тоненьких ланцюжках, так і на волосіні.

Чому саме срібні вироби?

Срібні ювелірні вироби можна носити як на роботу, так і неофіційні заходи. Вони не химерні і не привертатимуть зайвої уваги. Також такі прикраси чудово комбінуватимуться як з білим золотом, так і з бюджетною біжутерією. Порівняно із золотом, такий метал не вимагає розподілу в носінні.

Кожен кулон від Silver style гармонійно виглядатиме з будь-якою кольоровою гамою в одязі. Кожна дівчина хоче бути яскравою та незабутньою, тому оригінальні жіночі прикраси зі срібла допоможуть реалізувати це бажання.

Кулон для коханої: як не помилитися у виборі?