loadin silverstyle.ua

Повсякденні срібні браслети з сакральним змістом

Багато хто віддає перевагу носити не прості, а особливі ювелірні вироби. Це може бути просто хрестик як символ віри, або будь-який амулет, що захищає від лихого ока або злих чар. Але багатьом полюбилися саме браслети з сакральним змістом. Якщо не знаєте, як вибрати срібний браслет, який мав би захисною функцією, рекомендуємо прочитати цю статтю до кінця.

Вибираємо срібний браслет-оберіг

Навіть без декору браслет з високопробного срібла - прикраса зі змістом, адже здавна наші предки надавали цьому металу здатність відганяти негатив від свого власника. Але з додатковими підвісками, що відносяться до певних вірувань, повсякденний атрибут стає ще більш корисним. Найбільшим попитом серед сьогодні вважаються такі наручні обереги:

    • Хамса - підвіска у вигляді руки часто використовується як захист від зурочення. Цей символ поширений в ісламі і іудаїзмі, але прикраси з ним є у вільному продажу для всіх бажаючих. Такий срібний браслет-оберіг можна купити і в нашому інтернет-магазині.

    • Хрест. Сьогодні часто зустрічаються такі прикраси без зображення розп'ятого Ісуса Христа. Таку прикрасу можна носити як повсякденну, адже в Біблії не говориться, як саме потрібно носити хрестик.

    • Назар - амулет у вигляді ока або з таким зображенням. Зазвичай виконаний в біло-синьо-чорних тонах. Такий жіночий срібний браслет від зурочення поширений в Туреччині, Єгипті, Греції і багатьох інших країнах, куди вважають за краще їздити українки як туристки. Саме тому не дивно, що намистини і шарм у вигляді очей стали поширені в наших широтах.

Тепер ви знаєте, як вибрати талісман-браслет: грунтуючись на своїх віруваннях або просто естетичних уподобаннях. Пам'ятайте: набутий аксесуар буде дієвим, якщо ви повірите в його силу.

Повсякденні срібні браслети з сакральним змістом