loadin silverstyle.ua

Срібло 925 проби і біле золото: головні відмінності

Біле золото і срібло мають вражаючою схожістю. Подивившись на ювелірні вироби з двох благородних металів, ви навряд чи відразу ж зрозумієте, в якому певний. Метал, з яким золото з'єднується в сплаві для отримання білого однорідного матеріалу, називається аргентаном. Такий відтінок - головна причина, по якій багато губляться в здогадах, як відрізнити біле золото від срібла. Завдяки нашій статті ви навчитеся диференціювати прикраси.

Методи розрізнення виробів зі срібла і білого золота візуально

Зрозуміти, який саме перед вами метал, все ж можна за кольором. Обидва матеріали відрізняються світлим тоном, але у срібла він сліпуче-білий, а у золота - більше сталевий, навіть з незначним золотим відливом. Ще один секрет, чим відрізняється біле золоте від срібла, криється в поліровці.

В процесі обробки зовнішня сторона, наприклад, кільця знаходить ідентичний колір як у випадку з срібним, так і у випадку з золотою прикрасою. Якщо звернути увагу на внутрішню частину ювелірного виробу, невідполірований, ви побачите невелику колірну відмінність. Врахуйте, що срібло, контактуючи із зовнішнім середовищем, може тьмяніти і ставати більш матовим. Але блиск золотих прикрас не втрачає своєї ефектності. Для багатьох цей факт стає відповіддю на питання: «Біле золото або срібло - що краще?».

Інші можливості визначити матеріал

Є ще кілька методів з'ясувати, з яким металом ви маєте справу:

    • Срібло можна згинати, воно характеризується м'якістю. Навіть незважаючи на те, що проба 925 означає досить міцний продукт - 92,5% срібла і 7,5% міді - по міцності більш бюджетне сировину явно поступається стійкою до деформації міді.

    • Кинете срібний перстень на підлогу - і ви почуєте глухий звук, тоді як золото впаде дзвінко.

Розрізнивши прикраси з різних металів, сміливо носіть біле золото і срібло разом - це модно!

Срібло 925 проби і біле золото: головні відмінності