loadin silverstyle.ua

Срібна ложечка талісман на щастя чи практичний презент?

У 17-18 століттях ложка була чи не найпопулярнішим подарунком. Зроблені з дорогоцінних металів та інкрустовані камінням ці столові прилади дарувалися в колі аристократів. У сучасному світі інновацій деякі люди продовжують підтримувати ці давні традиції. Одними керує генетична пам'ять, іншими – данина поваги та поваги до предків. А хтось дарує срібний столовий прилад через забобони.

Ложка зі срібла, подана дитині в день хрестин або «на перший зуб», є яскравим підтвердженням цього. Хоча саме в цьому випадку рішення обгрунтоване, адже срібло має антисептичні та лікувальні властивості.

Секрет популярності дитячих срібних ложечок

Срібні ложечки досі популярні. Як це можливо? Адже давно вже винайшли гіпоалергенний і надійний силікон, ложечки з нього були б практичнішими та безпечнішими! Але ні, дбайливі бабусі та дідусі, хрещені батьки продовжують обдаровувати малюків ложечками з дорогоцінного металу. Адже жоден інший матеріал не може володіти тим благородством і корисними для здоров'я дитини властивостями. Більше того, срібло виконує функцію талісмана, який оберігає дитину від будь-яких проявів зла.

Ще один позитивний факт - висока теплопровідність срібла, яка сприяє швидкому досягненню необхідної температури в роті дитини. Та й на вигляд прилад надзвичайно гарний, вже з пелюшок прищеплює почуття смаку. Найчастіше рукоять таких ложечок прикрашається малюнком дитячої тематики: звірком, мультяшним героєм або просто невигадливими візерунками.

На що звертати увагу при виборі срібла для дітей

В асортименті магазину ви знайдете багато варіацій цього столового приладу. Наприклад, у вас немає нагоди придбати чисте срібло? Цей аспект також враховується виробниками. У такому випадку у вас є можливість купити ложку з металу з нанесеним шаром поверху срібла. Або другий варіант – черпало срібне, а ручка виготовлена ​​із застосуванням інших сплавів.

Природно, що найкращим презентом для малюка стане срібна ложечка. І вибирати її варто за такими критеріями:

  • звертати увагу на пробу виробу. Оскільки саме срібло дуже пластичне, для досягнення більшої пружності в нього додається сплав цинку, міді або нікелю. За допомогою проби можна визначити "частку" срібла. Срібний прилад з найменшою кількістю домішок буде позначений пробою 999. А вироби, виготовлені з використанням менше 80 % срібла, вже не вважаються дорогоцінними, і пробу ви на них не виявите. Чим вище показник проби, тим більший вміст у ложці срібла;
  • враховувати, чим вкрита ложка. Гальванічне покриття – найбезпечніше, їм прикрашаються дитячі срібні ложки. Але є також покриття, що використовуються для прикраси виробу. Наприклад, народженням захищають метал від почорнінь, але захистити власника ложки від бактерій це покриття не здатне. Покриті лаком дитячі срібні прилади використовуються лише як сувеніри. Годувати такою ложкою дитини категорично заборонено! А за допомогою чорніння та емалі не тільки надається оригінальність зовнішньому вигляду, а й зберігається антибактеріальність срібла.

Якщо говорити про розміри, немовлятам найкраще брати мініатюрні прилади зі срібла, а малюки, які вже можуть їсти самостійно, можуть стати щасливими власниками чайної моделі із зручною та практичною рукояттю. Старші діти будуть раді ексклюзивній, неймовірно елегантній і красивій десертній ложечці.

Срібна ложечка талісман на щастя чи практичний презент?