loadin silverstyle.ua

Срібний перстень - кращий кандидат на роль сімейної реліквії

У фільмах ми часто бачимо, як кільце переходить, часто по жіночій лінії, з покоління в покоління. Якщо ви з трепетом сприймаєте це явище, можливо, прийшов час задуматися про покупку такого прикраси, яке потім змогли б носити ваші діти, а потім онуки і правнуки. Якщо немає ідей, яке ювелірний виріб могло б виконати таку важливу роль, даємо підказку. Срібний перстень 925 проби - гідний вибір.

Чому саме кільце зі срібла?

Дорогоцінний метал має цілий перелік відмінних властивостей:

  • Довговічність, обумовлена ​​міцністю.
  • Стійкість до окислення.
  • Дивовижне сяйво. Навіть через роки можна буде очистити наліт старовини і носити колечко, дивуючись його збереженню.
  • Універсальність. Срібло органічно поєднується за кольором з будь-якими предметами гардероба. Воно нейтрально, тому без проблем співіснує в тандемі з нарядами всіх стилів і навіть з прикрасами будь-якого кольору.
  • Стійкість до механічного впливу. Через роки або навіть століття, за умови, що з кільцем будуть дбайливо поводитися і акуратно чистити, воно не втратить початкову естетичність і привабливість.
  • Загальний шана. Від срібних прикрас сьогодні в захваті всі. Не думаємо, що через 50 або 100 років це зміниться. Можливо, через століття цей благородний метал буде цінуватися ще більше.

У більшості сімей є певний предмет, який дбайливо зберігають або навіть використовують, згадуючи попередніх власників. Нехай таким предметом для вас стане кільце. Як символ нескінченності і циклічності, воно - кращий претендент на горде знання реліквії вашої родини.

Як кільце стає фамільної коштовністю?

У кожної сім'ї - своя історія. Буває так, що прикраси випадково стають значущими для людей. Наприклад, дорогоцінний предмет був подарунком від дорогого серцю людини, а, коли його власника не стало, виріб стали зберігати в пам'ять про нього.

Іноді сімейна реліквія обростає легендами. Це відбувається, якщо ніхто вже й не пам'ятає, як предмет потрапив в сім'ю, або його початкова історія спотворилася з плином часу.

Але вам зовсім не обов'язково чекати, поки сім'ї у спадок дістанеться шикарний перстень. Візьміть цей історичний момент на себе: купите срібний перстень і збережіть його для майбутніх поколінь.

Яке кільце вибрати?

У цьому випадку вибір прикраси - дійсно дуже відповідальний момент. Фамільні коштовності багато хто уявляє химерними виробами з крученими металевими елементами і великою кількістю інкрустації. Можна обмежитися скромнішим, але елегантним варіантом.

Орієнтуйтеся на власний смак і постарайтеся вибрати срібний перстень, яке не підвладне мінливості моди. Це повинен бути класичний дизайн. Наприклад, помолвочное прикраса з діамантом - аристократичний варіант.

Як каблучку виявляється у нового власника?

Незвичайно отримати кільце з високопробного срібла від мами чи бабусі. Прикраса можна передавати з покоління в покоління як по жіночій, так і по чоловічій лінії, або на інших умовах, які повинні бути згаданими в заповіті. Чоловік, наприклад, може подарувати сімейну коштовність своїй нареченій, адже вона буде продовжувачкою його роду. Передача реліквії новому власнику найчастіше відбувається так:

  • Після досягнення нею повноліття.
  • У день заручин або одруження.
  • У день народження дитини - подарунок його мамі або самому малюкові.
  • У спадщину.

Це так зворушливо, душевно і в той же час відповідально: бути хранителем частинки сімейної історії!

Срібний перстень - кращий кандидат на роль сімейної реліквії