loadin silverstyle.ua

Срібні кільця без каменів - лаконічний маст-хев

Кільце зі вставкою або цілим розсипом каменів давно перестало бути еталоном прикраси. З ростом популярності мінімалістичні ювелірних виробів кільця без вставок більше не асоціюються з обручками. Тепер їх із задоволенням носять незаміжні дівчата, не боячись розпитувань про зміну сімейного стану. Всім бажаючим розібратися у феномені лаконічного срібного кільця як тренда пропонуємо прочитати цю статтю нашого інтернет-магазину SILVER STYLE.

Різновиди срібних кілець без вставок

Що ви уявляєте собі, бачачи назву категорії «Кільця без вставок»? Напевно багато припустили б, що це вироби без будь-якого декору - прості пластини з благородного металу, оформлені в прикраси. Але це не так. Кільце зі срібла 925 проби без каменів дивують своєю різноманітністю. В одному тільки нашому каталозі можна ознайомитися з п'ятьма видами таких прикрас:

  1. Фантазійні. Неординарні переплетення металевих елементів створюють дивовижні форми, які гідно оцінить будь-яка шанувальниця мінімалізму і креативних аксесуарів.
  2. З геометричними мотивами. Незамкнуті кільця, на кінцях яких знаходяться трикутники, паралельні елементи або крихітні сфери, зараз користуються величезним попитом.
  3. Романтичні. Невелике серце, знак нескінченності, стріла, губи та інші срібні декоративні елементи в цьому дусі відсилають нас до любовної тематики. Такі товари дівчата купують собі і самостійно, але особливо часто хлопці вибирають їх своїм другим половинкам для щирих зізнань у почуттях.
  4. Флористичні. Чарівні срібні кільця нагадують ніжні, скромні віночки. Візуально тендітні, але насправді він дуже міцні листя і квіти, прикрашають кільця, придатні для повсякденного носіння і святкових приводів.
  5. Анімалістичні. Маленькі вушка на поверхні срібного кільця - натяк на те, що володарка кільця має котячу грацію. В іншому ви можете наділяти ювелірні обновки власними смислами.

Відсутність каменів не робить гірше жодну з цих моделей, і навіть навпаки - додає образу особливого шарму. Для кожної сучасної модниці знайдеться стильне дизайнерське рішення, оформлене в модний і естетично привабливий ювелірний продукт.

Чому жінки купують кільця без каменів?

Все більша кількість сучасних леді вибирають для себе кільця зі срібла без мінеральних вставок. Це продиктовано різними причинами: від особистих переваг до бачення конкретного образу тільки з лаконічними фаланговими аксесуарами. З кільцем без яскравих вставок в аутфіт не буде нічого зайвого. Придбання кільця піде на користь образу, якщо хочете зробити його монохромним, а в скриньці - тільки вироби з самоцвітами.

Кільце без каменю самодостатньо. Воно для дівчат, яким не потрібно доводити своє матеріальне становище або статус за допомогою великих діамантів або інших коштовностей. Мінімалізм срібла на руці - для жінки з винятковим смаком.

При всьому торжестві лаконічності кільця без каменів відмінно виглядають в сусідстві з інкрустованими прикрасами. За рахунок своєї непомітності такі вироби грають другорядні ролі в дівочих аутфітах, а все овації дістаються більш масивним персня. Але вони дуже важливі для створення гармонійного багатошарового образу з кілець.

Срібні кільця без каменів - лаконічний маст-хев