loadin silverstyle.ua

Як визначитися із розміром браслета на подарунок, не зіпсувавши сюрприз?

Браслет – це один із найкращих ювелірних виробів, який чудово підійде на подарунок. Різноманітність цікавих моделей у магазині дає гарантію, що ви не помилитеся з вибором. Браслети для намистин, червона нитка, плетіння снейк, подвійний ромб і багато іншого... Але як вибрати оптимальний розмір презенту і не промахнутися? Виріб, який буде більшим за необхідний розмір, легко випадково втратити, а занадто маленький буде тиснути на шкіру і приносити дискомфорт. Як же підібрати браслет за розміром? Сьогодні ми розповімо про хитрощі, які допоможуть підібрати точніший розмір виробу.

Як таємно визначити розмір браслета на подарунок

Загалом розмір будь-якого браслета можна визначити за типажем людини. Але якщо на око у вас визначити не виходить, то є кілька інших варіантів:

  • Наглядовий метод. Даний метод найпростіший і найзручніший. Вам лише потрібно придивитися до манжетів кофт, блузок і сорочок людини, яку ви плануєте порадувати подарунком. Особливу увагу приділіть манжетам, які прилягають до зап'ястя щільніше. Щоб визначити розмір, просто дочекайтеся відповідного моменту та виміряйте довжину манжет.
  • Очевидний метод. Якщо людина, якій ви робитимете подарунок, носить наручний годинник, то більша частина справи вже зроблена. Якщо цей годинник на браслеті, то виміряйте його довжину, а якщо на шкіряному ремінці, то виміряйте довжину дірочки і додайте 1 см. Цей спосіб є одним з найбільш точних і непомітних.
  • Ніжний метод. Даний спосіб далеко не найнадійніший, але якщо інших варіантів немає, то він теж чудово підійде. Заміряти розмір потрібно час розмови або проведення часу з людиною, якій збираєтеся зробити подарунок. Просто ненароком обхопіть його зап'ястя пальцями і запам'ятайте, де вони стикалися. По можливості, але якнайшвидше виміряйте свої пальці. До довжини, що вийшла, бажано додати один сантиметр.
  • Небезпечний метод. Якщо майбутній власник подарунка спить міцним сном, то ви можете ризикнути і виміряти його зап'ястя звичайною ниточкою. Після цього потрібно просто виміряти саму нитку за допомогою лінійки. Але пам'ятайте, що вам потрібно бути максимально обережним і придумати пояснення вашій дивній поведінці на випадок, якщо ваша друга половинка прокинеться від цих дій.

Корисна інформація

Браслети бувають різних видів, але їх можна розділити на два основних: м'які і жорсткі. Жорсткі браслети зовсім не гнуться, вони можуть бути із застібкою або без, щільно прилягати до руки або бути вільними. Рука в такий браслет повинна входити вільно, але він не повинен спадати.

М'які браслети є більш популярними, відповідно їх асортимент набагато більше, ніж асортимент жорстких браслетів. Від виду браслета залежить необхідна довжина, тому цей фактор також слід враховувати.

Як визначитися із розміром браслета на подарунок, не зіпсувавши сюрприз?