loadin silverstyle.ua

Підвіски Янголятка

Ціна
от до

Прагніть до створення модного і ефектного образу? Наш інтернет-магазин пропонує купити для цього відповідні аксесуари. Стильні срібні підвіски-ангели стануть ідеальним вибором, надавши особливий шарм. Такі прикраси йдуть абсолютно всім, незалежно від кольору шкіри, волосся і віку.

Срібні підвіски-ангели і їх особливості

Сучасні кулони, зроблені у вигляді мініатюрних ангелів, можуть мати різну вагу і дизайн. У нашому каталозі є як плоскі, так і опуклі моделі зі срібла, в найдрібніших деталях повторюють зображення ангелів на знаменитих картинах і іконах.

Такі ювелірні вироби відмінно виглядають на шиї. Їх можна носити поодинці, в парі з натільним хрестиком або іншими прикрасами.

Ангел є божественним символом. Вважається, що володарка такого кулона має власного небесного зберігача, і знаходиться під захистом вищих сил. При цьому освячувати підвіску в церкві, як хрестик, зовсім необов'язково.

Як носять кулони срібні янголята?

Сьогодні підвіску у вигляді милого янголятка можна зустріти на ланцюжках різної довжини і плетіння. Чим складніше дизайн кулона, тим простіше повинна бути ланцюжок, і навпаки.

Найсміливіші модниці носять одного або відразу декількох янголят, підвісивши їх на срібний браслет. Виходить досить стильно і оригінально!

Популярні види підвісок «срібні янголята»

Ось короткий огляд підвісок зі срібла, що користуються підвищеним інтересом у дівчат і жінок:

  1. Класичні моделі: янголята, відлитий з чистого срібла. Акцент робиться на витонченість форм і незвичайний дизайн.
  2. Комбіновані варіанти. Наприклад, окремі частини (крила) можуть контрастувати з основною частиною кулона. Для цього ювеліри використовують різні прийоми (нанесення позолоти і т.п.).
  3. Ексклюзивні варіанти: янголят з благородного металу роблять за авторськими ескізами, в обмеженій кількості, прикрашають коштовними каменями або вставками. Така прикраса коштує недешево, зате виглядає дуже ефектно, привертаючи до себе увагу оточуючих.

Де придбати срібних янголят?

Намагаєтеся знайти оригінальні кулони срібні янголята? В асортименті нашого інтернет-магазину представлено безліч ювелірних виробів на будь-який смак. Зробіть вигідне замовлення, отримавши гарантію якості і знижку на наступні покупки фірмових аксесуарів!