loadin silverstyle.ua

Срібло з золотом

Ціна
от до
Розмір
Застібка

Чи припустимо поєднання декількох видів благородних металів в одному ювелірному прикрасі? Колись носити разом золоті і срібні прикраси вважалося моветоном, ознакою поганого смаку. І справді, різномасті прикраси у великій кількості виглядають не надто привабливо, змушуючи думати, що їх власник надів на себе всі скарби з шкатулки. Але стилісти сьогодні пропонують більш вишукані і оригінальні рішення, так званий біметал. Техніка виготовлення прикрас з біметалу вміло поєднує в одному виробі золото і срібло.

Найпопулярніші комбінації

Найпростішим і актуальним залишається технологія поєднання золота і срібла. Причому можливі різні варіації:

  1. Срібне виріб виступає в якості основи і згідно дизайну напаиваются накладки з золота. В результаті виходить елітне прикрасу, за зовнішнім виглядом не поступається аксесуарам з чистого золота, але більш доступне за вартістю.
  2. Срібло становить більшу частину виробу. Як декор використовуються вставки або напайки з жовтого або рожевого золота. Прикраса набуває неймовірний зовнішній вигляд і особливий шарм. Яскравим прикладом можуть служити кільця видима частина яких повністю покривається накладкою з золота і прикрашається камінням.
  3. Срібне виріб виступає основою З золотого дроту роблять окремі елементи візерунка, які потім майстерно впаивают в загальний орнамент. Наприклад, сережки у формі екзотичних квітів із золотою серединкою і дрібної розсипом каменів

Переваги комбінованих виробів

Ювелірні прикраси, в яких майстерно поєднуються золото і срібло, не тільки відкривають свободу фантазії дизайнерів. Вони мають ряд інших переваг:

  • Вишуканий зовнішній вигляд при збереженні прийнятної вартості. Не залишить байдужою жодну жінку.
  • Універсальність. Така прикраса чудово поєднується як з чисто срібними, так і з золотими аксесуарами. Ви можете сміливо комбінувати це прикраса з уже наявними.
  • Зручність в носінні. Прикраси ідеально підійдуть як для виходу в світ, так і на кожен день. Невибагливість у догляді. Щоб Ваше улюблене прикраса залишалося таким же блискучим, досить освоїти кілька нескладних правил чищення дорогоцінних металів.