loadin silverstyle.ua

Підвіски срібло з золотом

Ціна
от до

Підвіски срібло з золотом

Хочете внести приємну різноманітність в свій образ і відійти від загальноприйнятих канонів? Наш інтернет-магазин пропонує придбати вишукані підвіски срібло з золотом, вигідно відтіняють інші прикраси. Такий аксесуар навряд чи залишиться непоміченим оточуючими, і стане прекрасним доповненням до будь-якого одягу.

Що являють собою підвіски срібло з золотом?

Такі ювелірні вироби повністю відповідають тенденціям сучасної моди. При їх виготовленні використовують два і більше сорти благородних металів. За рахунок гри відтінків і фактури, а також завдяки незвичайному дизайну ювелірам вдається досягти приголомшливого ефекту.

Підвіски золото з сріблом можна носити на срібних і золотих ланцюжках, каучукових шнурках, а також кріпити на різноманітні браслети. Їх незвичайний зовнішній вигляд моментально привертає до себе увагу.

Популярні види підвісок «золото з сріблом»

Ось перелік найпоширеніших підвісок комбінованого типу:

  • Срібна основа з мініатюрними золотими вставками. Виглядає лаконічно, але презентабельно.
  • Химерні переплетення тонкої золотої і срібної дроту, що утворюють різноманітні візерунки. Такі моделі виглядають витончено і жіночно.
  • Іменні кулони. На основу з срібла прикріплюють золоті букви, завдяки чому виріб має розкішний вигляд.
  • Парні варіанти. Зазвичай купуються як знак особливої ​​прихильності. Одна половина - срібна - призначена для чоловіків, друга (золота) для жінок. Склавши дві половинки разом, Ви отримаєте оригінальний комбінований кулон.

Кому варто купити підвіски золото з сріблом?

Вартість підвісок, зроблених із золота і срібла, залежить від ваги і рівня складності роботи. Також значення має декоративне оформлення, в якому можуть бути використані дорогоцінні камені, емалеві вставки і т.п.

Підвіски золото з сріблом йдуть абсолютно всім, незалежно від цветотипа і вікової категорії.

Де недорого купити підвіску срібло з золотом?

Якщо Ви хочете придбати за привабливою ціною стильну підвіску зі срібла і золота, виберіть відповідну модель в каталозі нашого магазину. Вас приємно здивують широкий асортимент і унікальний дизайн фірмових ювелірних виробів.