loadin silverstyle.ua

Англійський замок

Ціна
от до
Сережки срібні з фіанітами (СВ1714)

Срібні сережки з англійським замком

Наш інтернет-магазин рекомендує стильні жіночі аксесуари: срібні сережки з англійським замком стануть ідеальним вибором.

Стилісти і дизайнери завжди рекомендують при покупці звертати увагу як на зовнішній вигляд ювелірної прикраси в вуха, так і на його застібку, адже це один з важливих елементів аксесуара. У нашому каталозі Ви знайдете величезний асортимент сережок з замком англійського типу за приємними цінами.

Срібні сережки з англійським замком: основні переваги

До переваг прикрас, споряджених англійським замком, відносяться:

  • Підвищена надійність конструкції. Щоб розстебнути таку застібку, не буде потрібно великих зусиль.
  • Хороша фіксація. Неважливо, наскільки масивні або об'ємні Ваші сережки. Замок англійського типу відмінно зафіксує їх.
  • Простота форми. У англійського замку всього дві складових, які потрібно замкнути в єдине ціле.
  • Комфорт в повсякденному носінні. Ідеально гладка застібка, позбавлена ​​гострих виступаючих кінців, не заважає здійснювати звичні рухи, і не тисне під час сну.

Конструктивно сережка з англійським замком складається з таких частин:

  • Основна композиція - розташовується на зовнішній стороні мочки. Може бути доповнена підвісними елементами (краплями, ланцюжками і т.п.), прикрашена дорогоцінними каменями.
  • Швенза - тонка, але міцна деталь, надійно охоплює вушну мочку ззаду. Перед тим, як надіти сережку, її необхідно відігнути.
  • Штифт - вставляється в проколене отвір мочки. Коли сережку застібають, він з'єднується зі швенза.

Популярні типи срібних сережок з англійським замком

Сьогодні сережки з англійським замком випускають в найрізноманітніших варіантах. Серед популярних моделей:

  • Підвіски різної конфігурації, форми і кольору. Особливо зручні вироби з великими дорогоцінними каменями, оскільки англійський замок допомагає врівноважити їх.
  • Масивні моделі з великою кількістю декоративних вставок.
  • Напівдугою і опуклі сережки.

Як правильно одягати срібні сережки з англійським замком

Витончені сережки зі срібла, забезпечені застібкою англійського типу, стануть гідним завершенням будь-якого образу. Їх можна швидко надіти або зняти на ніч. Такі аксесуари відрізняє складно втратити, випадково зачепивши про розпущене волосся або одяг.

Застебнути на вушку сережку дуже просто. Спочатку її відкривають, упершись великим пальцем в виступаючу назовні частину штифта. При цьому зазвичай лунає легке клацання, який вказує на спрацьовування механізму. Потім штифт акуратно протягують в проколене отвір, і защелкивают швензи із зворотного боку вуха.

Якщо Ви плануєте носити такі сережки кожен день, або презентувати їх як оригінальний подарунок, вибирайте тонкий або середній по товщині штифт. В іншому випадку є ризик розширити місце проколу.

Де придбати модні срібні сережки з англійським замком

Не знаєте де замовити стильні ювелірні прикраси з чистого срібла з каменями або без них? Зробіть вигідну покупку в нашому інтернет-магазині, вибравши з каталогу відповідні моделі, і отримаєте знижку на всі наступні придбання фірмових аксесуарів!