loadin silverstyle.ua

Сережки з діамантами

Ціна
от до

У даній категорії немає товарів.

Діамантова прикраса для жіночих вушок

Діаманти довгий час називали задоволенням тільки для багатих людей. А срібло вважалося занадто «простим», щоб огранювати дорогоцінні камені. Сьогодні мода змінилася. Сережки срібні з діамантами - це модно, стильно і доступно. Ними обов'язково потрібно прикрасити свої вушка. Допоможе в цьому інтернет-магазин SILVER STYLE з величезним асортиментом товарів.

Модельний ряд

Срібло з діамантами - це ідеальне поєднання. Срібні прикраси з діамантами притягують погляд і дозволяють їх власниці почуватися впевнено і привабливо. На онлайн-полицях магазину ви знайдете свій варіант:

  • пуссети всіх форм і стилів, з тисненням, незвичайної і класичної форми;
  • «гвоздики» з підвісками, прикрашені великими каменями і розсипом діамантів;
  • сережки із застібкою в розмаїтті - від геометрії до лаконічної «доріжки», посипаної камінням;
  • круглі сережки-конго різного діаметру зі вставками.

Блискучий подарунок

Створити неповторний повсякденний або святковий образ з такою прикрасою нескладно. Купити срібні сережки з діамантами в магазині ви можете за своїми фінансовими можливостями. Вартість залежить від величини і огранювання каменів.

Яскраві і блискучі прикраси - кращий подарунок рідним і собі коханій.

Поєднуємо правильно

Ще кілька десятиліть тому складно було уявити собі прикраси з діамантами не інакше як на світському заходи. Сьогодні ж сережки з діамантами купити в Києві / Україна можна навіть на кожен день. Все просто - мода змінюється, тому інтернет-магазин SILVER STYLE пропонує коштовності різного формату.

Щоб не тільки правильно сережки з діамантами купити в Києві / Україна, а й поєднувати ці коштовності, варто врахувати кілька порад стилістів:

  1. Варіанти діамантових аксесуарів з англійським замком або французьким вважаються універсальними. Їх одягають і в будні, і в особливих випадках. Тільки для урочистостей вибирають сережки з більшим каменем.
  2. Плаття-футляри, ділові костюми, класичні бізнес-наряди виглядають жіночніше і привабливіше з невеликими діамантовими сережками.
  3. Кращою огранкою для дорогоцінних каменів вважаються класичні тканини і аксесуари - оксамит, шовк, атлас.
  4. Не рекомендують носити діамантові сережки зі спортивними нарядами, різнокольоровими кричущими образами і з дешевими матеріалами.

Разом з тим стилісти радять по можливості обов'язково сережки з діамантами купити в Києві / Україна, тому що ці камені допоможуть підкреслити жіночність як ніякі інші.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sribni00/silverstyle.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl on line 293