loadin silverstyle.ua

Браслети

Ціна
от до
Розмір
Вставка
Плетіння
Браслет срібний фантазія з фіанітами (D4158BK0012 RE14)
Браслет срібний фантазія з фіанітами (D4141BK0021 R14)
Браслет срібний фантазія з фіанітами (D4141BK0020 R14)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5138BK0018 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5138BK0017 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5107BK0081 RE)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5107BK0079 RE)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5086BK0842 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5078BK1087 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5054BK0680 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5035BK1482 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5035BK1481 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5035BK1477 R)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5035BK1473 CR)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5035BK1472 CR)
Браслет срібний фантазія без каменів (D5032BK0714 R)

Срібні браслети

Хочете доповнити свій образ актуальними деталями? Для таких цілей наш інтернет-магазин рекомендує купити срібний браслет відповідного плетіння і формату. Це невеликий, але важливий штрих, здатний завершити образ, надати йому оригінальність і привабливість.

Срібні браслети носять сьогодні як на зап'ясті, так і на щиколотці. Вони здатні підкреслити витонченість рук або ніг, відмінно поєднуються з ділової, повсякденному і святковим одягом. Прикраси бувають суто чоловічими, жіночими та універсальними, зробленими в стилі унісекс. Вони відрізняються не тільки за вагою і довжині, але і по ряду інших параметрів: наявністю або відсутністю інкрустації, використаним дизайнерським елементам, ступеня жорсткості і т.п.

Хочете підібрати виріб з добірного срібла собі або на подарунок близькій людині? Пропонуємо уважно вивчити асортимент нашого каталогу і зробити гідний вибір!

Срібні браслети: загальна інформація

Як і інші прикраси з чистого срібла, браслети вважають унікальними ювелірними прикрасами. З одного боку, їх цінова категорія залишається доступною. З іншого, благородного металу приписують чудодійні властивості, позитивно позначаються на здоров'ї та самопочутті власника аксесуара.

Ступінь жорсткості срібних браслетів

Жорсткими називають ювелірні вироби, що зберігають фіксовану форму. Вони практично не гнуться під тиском руки. До них відносяться обручі різної товщини і діаметра, стильні «манжети» і скоби, що замикаються на стику або частково охоплюють зап'ястя.

М'які браслети мають рухоме з'єднання елементів, за рахунок чого легко згинаються, плавно повторюючи форму зап'ястя. До них відносяться всілякі ланцюжка з різними типами плетіння.

В каталозі Ви знайдете багато варіантів срібних браслетів на різні випадки життя, недорогу штамповану продукцію і ексклюзивні вироби ручної роботи. Всі моделі зроблені з добірного срібла 925 проби, відповідають вимогам ДСТУ, мають високу якість і привабливу вартість.

Поширені види плетіння срібних браслетів

При виготовленні сучасних ювелірних виробів використовують різні технології і методи з'єднання окремих елементів. Завдяки цьому покупці можуть вибрати як класичну, так і ультрасучасну модель срібного браслета на будь-який смак.

До поширених видів плетіння відносять такі:

  • «Лав» - легко дізнатися по ідеально рівним ланкам округлої форми. Вони з'єднуються між собою по краях.
  • «Якірне плетіння» - класичний ланцюжок. Може бути широкою або вузькою, густий і не дуже. Ланки, розташовані в різних площинах, чергуються між собою.
  • «Снейк», або ювелірний шнурок. За зовнішнім виглядом має багато спільного зі змійкою і шовковим шнуром. Відрізняється підвищеною гнучкістю і невеликою вагою.
  • «Бісмарк» вражає уяву своєю різноманітністю. Це одна з найскладніших, але цікавих технік, що знайшла визнання в усьому світі.

Популярні види жіночих і чоловічих срібних браслетів

Основне завдання жіночого срібного браслета - підкреслити красу жіночої руки, продемонструвати оточуючим почуття стилю і наявність хорошого смаку. Пам'ятайте: чим менший об'єм зап'ястя, тим витонченіше повинен бути аксесуар.

Серед жіночих виробів популярними залишаються:

  • Різноманітні ланцюжка.
  • Масивні на вигляд, але легкі і зручні литі варіанти.
  • Оригінальні ажурні моделі.

Чоловічі срібні браслети вражають уяву різноманітністю орнаменту і плетіння. Чим більше долоню, тим більший і важчий повинен бути аксесуар. Творчій людині з худий, вузькою долонею стилісти рекомендують носити тонкий срібний браслет з вигадливим плетивом. З суворим діловим костюмом органічно поєднуються моделі, що мають плетіння «Бісмарк».

Типи вставок в срібних браслетах

Хочете придбати дійсно оригінальна прикраса на руку? Наш магазин пропонує зупинити свій вибір на моделях зі вставками. У їх якості можуть бути використані:

  • Мініатюрні срібні фігурки (геометричні, рослинні мотиви, літери, відповідні ініціалами, і ін.).
  • Емалеві, чорнені, позолочені вставки.

Придбайте перший срібний браслет за привабливою ціною в нашому інтернет-магазині, і отримаєте знижку на всі наступні покупки!

Часто задаваемые вопросы про Браслети